Jump to content
I_V_O

ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ и

Recommended Posts

Автошоу организира SDA и IRT Коледно автошоу организира „Сейфти Драйвинг Академи” и „Илиев Рали Тийм”. Според организаторите целта на мероприятието е да се даде възможност на всеки, който обича рали спорта, а няма възможност да се състезава на професионално ниво да се докосне до страхотното преживяване – Автомобилно състезание. Трасето е направено така, че да затрудни и опитните автомобилни пилоти, което означава, че ще донесе на участниците силни емоции. Освен „Италианското преследване”, в програмата са включени и изненади за публиката. Каним всички, които обичат високите скорости на 13 и 14 декември да заповядат на трасето на „Сейфти Драйвинг Академи” намиращо се на главния път между Дупница и Самоков (бившето летище „Крайници”). Мотото на състезанието е „За повече сигурност по пътищата през зимния сезон”.Регламент на състезаниетоПрограма на състезаниетоЗаявка за участиеМестоположение на пистата МНОГО ЩЕ ми бъде приятно да видя познати муцуни и ХОНДИ от форума ;) не само да гледат обаче :P КАТО близък човек на МИТКО ИЛИЕВ и най вече на ВАС ви отправям тази покана към всички фенове на ВИСОКАТА СКОРСТ .... ако имате въпроси давайте ги ;) ще се опитам да отговора на всичко . Заповядайте при нас ;)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия път беше мн интересно пак там на същото място,дано и сега пак да е така и повече hondeta тоя път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има хонди сред участниците а може би и сред зрителите ако не се реша този път :lol:

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има хонди сред участниците а може би и сред зрителите ако не се реша този път ;)

Реши се де ;) няма да се биеме а ще се забавляваме и ще трупаме опит ;) ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си постегнах колата, но съм на работа всеки ден ден до Коледа :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hondarulez:

абе писна ми от твоите оправдания- тая vti-ка не я кара нито веднъж от както я взе - оиде коню у реката :tease: п.п. верно вземи да дойдеш някой път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hondarulez:

здраве да е братле :drunk: няма да се спрем само с едно италианско :tease: след нова година ще има още мноооогоооооо от нас ;) и не само......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и дано времето бъде с нас :worthy: не че нещо може да ни спре :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,сериозно ме накара да се замисля след разговора ни днес.Айде ще се постарая да участвам,само това със спането малко ме тревожи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не го мисли това нещо :worthy: 1-во е достатъчно близо до СФ и 2-ро аз ще се прибирам 100% между двата дни .... взимам те и готово :worthy: за колата ти казах , че тя ще има къде да си спи спокойно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко души ще ходят от клуба и ще се прави ли някакво събиране за групово пътуване, или всеки поединично? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми се ще да беше малко по-близо :cool: За съжаление ще пропусна този път. Успех на участващите и дано се получи забавно!Организацията и регламента звучат добре, което е недостатък на италианското на картинг пистата във Варна. Малко ме притесняа тръгването през 15 сек. Каква обърквация ще стане някой като се завърти, но може би хората са помислили.Интересно ми е да я видя тази писта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21-ви има във Варна Италианско :rolleyes: иии там съммм :cool: да видим какво може количката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,аз почти сигурно ще пропусна този път и ме е яд много.ако не успея да дойда се надявам на пролет да има пак такова мероприятие.успех да участниците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,аз почти сигурно ще пропусна този път и ме е яд много.ако не успея да дойда се надявам на пролет да има пак такова мероприятие.успех да участниците

ЗДРАВЕ да е :worthy: следващия път си с нас :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да напише какво се случва там,че не успях и да ида за зрител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях там незнам нищо конкретно но като цяло Хондичките доста добре се представиха. IVO незнам с какво време е но можеби 2-3 в неговия клас. В първата обиколка се завартя (имаше вода и доста коли се завартяха на тоя завои) обаче после навакса доста стабилно и 2-та обиколкоа се беше откъснал пак пред другите :D Имаше една 4-та ген (от форума е 100% ) и тои ги наказа много лошо вчераЕдин седан 5 ген можеби D16 тои на завоя с водата се бвъсна в гумите обаче на колата ништо и нямаше иначе и тои добре се предстаи Пропускам можеби някои моля не ми се сърдете.Имаше и две мицубишита ево 8 и 9 (маи) кото осмицата беше с турбо stage 2 НЕМА ТАКЪВ ДЗВЕР обаче неможах да го видя в деиствие само на опознавателните обиколки Имаше и други "точилки" ама общо взето е това А и един Голф 5 R32 и от към ВАЗ имаше 2-3 лади които също бяха доста бързи и Форд :D с турбина и много добър звукДругите коли - Алфа 147 (едната маи 2.0) ,Астри ГСИ, Вектра 150 k.s ("XE") с добър шофер, много Саксота vts, и много Пежета рали, 3-4 ентусиаста с комбита :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието беше екстра ;) Първо място в един от класовете за ЕМО(1net) ;) Като зрител ми хареса,много екшън, дано за следващото имам мнение и като участник ;) п.п. коя е дамата с черния DEL SOL ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно големо БРАВО ;) за hondite много добро представяне.Черния сivic много добре се справи поздравления ;) IVO също мн добре браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки или бан.особено на мацката с черния Дел Сол ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки или бан.особено на мацката с черния Дел Сол :D

ех тая мацка с Дел Сола :D много си е сладичка тя .... :D ама да бяхте дошли да я вдите на живо и в действие .... всичко мина повече от добре :D всичко беше на ниво и организацията ( малко реклама да си направа хаха :dry: ) и най вече хората , които показаха възможностите си . 1нет (ЕМО) , както в повечето италиански преследвания в класа си ги уби :D и за една бройка да натупа и едно Субаро Импреза , размина му се само на 5 стотни или 5 десети бяха ;) аз останах 2-ри в моя клас след една две грешки на финала :D ама и тва го има в спорта :D 2009г. сме замислили да има още много приятни моменти на ДОСТА ТРУДНИЧКАТА писта :D сега бяхме кажи речи по 20 коли в клас , такаче стягайте бегачите и ви чакам следващия път на СТАРТА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа някой ще кара ли тази неделя тука във Варна ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IVO искам да те питам следващата седмица (неделя) наистина ли ще има пак преследване пак там на същото място само че ми казаха че ще е с по яки резачки :dry: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IVO искам да те питам следващата седмица (неделя) наистина ли ще има пак преследване пак там на същото място само че ми казаха че ще е с по яки резачки :D ?

утре мога да кажа на 100% дали ще има :D иначе преследването ще бъде с шампионите на БГ :dry: нашия лидер МИТКО ИЛИЕВ .... и много други големи имена в бълграрския автомобилен спорт , като - ЯСЕН ПОПОВ , НИКИ ЗЛАТКОВ , ТЦАРСКИ и т.н и т.н :D много скоро ще кажа , какво ще става на пистата на 21-ви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТАРТ 10часа :worthy: вход 2лв. ЗАПОВЯДАЙТЕ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май не четеш , какво пиша :) и какво състезание ще има в неделя ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има дрифтове ще разцъкам малко Е30-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...