Jump to content

Recommended Posts

Дадох на късо плафона и двата спряха да светят.Става дума за 6ген. цививк. купе. но ненамерих бушон които да е за плафона . какво да правя предполагам ел. инсталацията е еднакжа и на хеч и на купе....??? :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да се изказвам неподготвен ама просто не може да няма бушон за тия плафони. може да приспадат към по голяма група от светила обединена от един бушон ама треа да има. провери си ги всичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До един са проверени.. бушоните са здрави и понеже и в аутодатат не намерих схема затова писах тук, някой може да знае нещо по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в един ден успях да си дам плафона 3 пъти на късо, ама и трите пъти ми гръмна бушона. Виж случайно да не си пропуснал някой... а също така провери дали всеки бушон отговаря на амперите си - дали е този, който трябва да бъде, защото ако е сложеш такъв с по-висок ампераж.. може и някоя жица да се е стопила, знае ли човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да си направя плафона да изгасва плавно? :) Някой ако знае да драсне некой ред :) благодарности :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да си направя плафона да изгасва плавно? :) Някой ако знае да драсне некой ред :) благодарности :D

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...26616&st=30бушона и аз не го знам кой е, ама провери и тези където са при двигателя :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си плафона (първо стъклото, а после едни винтчета и се сваля целия - много е лесно) и виж вътре са едни пластинки за превключванията да не се е задействала някоя преди бушона.Само дето не разбрах за какви два става дума.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6ген. сивик. купе. има 2 плафона един отпред и един отзад тоест посредата на тавана..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...