Jump to content
Stef_27

Номер на боя

Recommended Posts

Имам следния въпрос. Колата ми е Хонда сивик 1998г тамно синя. Какъв е номера на боята да ми тонират такава. Търсих табелка но никаде не открих в колата да го пише?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновенно го пише на някоя от колонките на вратитe...Можеш да видиш кои цветове на кои сивици са слаганиhttp://www.carsdirect.com/1997/honda/civic/colorshttp://www.automotivetouchup.com/choosecol...amp;model=Civicот втория линк има и кодовете... успехето и още една табличкаhttp://www.clubcivic.com/board/showthread.php?t=11890тук са разбити по години

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен с колата ми дадоха едно флаконче с четчицаи боя на което пише каква е боята. Доколкото разбрах от човека който ми я продаде колата почти всички коли си вървели с подобно флаконче. Аз си го ползвам да си мацам драскотините :wub: Разтърси се може да е някаде в колата ако има изобщо.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабричните флакончета в Бултрако ми казаха че ги продават с акрилна боя, която се тегли като лак за нокти и направо ми казаха да не се занимавам. така че отивай в магазин за авто бои и им кажи да ти забъркат минимално количество (напр. 150г), остави им временно капачката на резервоара, ще ти я направят по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако си от София , мога да те насоча къде могат да ти забъркат флаконче с твоя цвят. Напиши и дали си с хеч или англичанка , защото има разлика в цветовете. Аз съм със син хеч и мога да ти пратя номера но боята (написаха ми го на флакончето ). Даи ми само малко време да намеря проклетото нещо :rolleyes:ПП : Номера на боята ми го пише на колонката на шофьорската врата.

Редактирано от Saho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако си от София , мога да те насоча къде могат да ти забъркат флаконче с твоя цвят. Напиши и дали си с хеч или англичанка , защото има разлика в цветовете. Аз съм със син хеч и мога да ти пратя номера но боята (написаха ми го на флакончето ). Даи ми само малко време да намеря проклетото нещо :)ПП : Номера на боята ми го пише на колонката на шофьорската врата.

Насочи го;) Така ще остане и записано тук в темата, която си е полезна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако си от София , мога да те насоча къде могат да ти забъркат флаконче с твоя цвят. Напиши и дали си с хеч или англичанка , защото има разлика в цветовете. Аз съм със син хеч и мога да ти пратя номера но боята (написаха ми го на флакончето ). Даи ми само малко време да намеря проклетото нещо :offtopic:ПП : Номера на боята ми го пише на колонката на шофьорската врата.

От София съм. Карам Хонда Сивик 1998 г . син хечбег апонка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...