Jump to content
mishaka

Проблем със стрелката на температурата - не работи

Recommended Posts

Здравейте,Отскоро съм собственик на Хонда Акорд 2.0i ls, 95г. - английския вариант и днес установих този проблем със стрелката на температурата.Търсих информация с търсачката на форума, но не намерих подобна и за това се надявам да намеря отговор тук.До вчера всичко беше наред и стрелката си отчиташе нормално - при загрят двигател стои малко под средата на скалата и никога не надвишава тази стойност (незнам дали това е нормално - но все пак отчиташе изменение). Днес обаче ми направи впечетление, че изобщо не помръдна от най-ниското си ниво - въпреки че както винаги почаках 5 мин. преди да тръгна и след това на път за работа си стоях в задръстване поне 15 мин. Колата е стояла цяла нощ на открит паркинг - някакви идеи какъв може да е проблема и къде мога да го реша?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора биха ти казали ТЕРМОСТАТ. Аз бих добавил датчик (този който праща сигнал към таблото). поне при мен беше това- стрелката не помръдваше изобщо, смених датчика който струваше 7.20лв. и :confused::confused: чудо, тя колата можела и да загрява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...