Jump to content
LENO

проблем колеги моля помоглете седалката ми се клати ужасно много

Recommended Posts

Моля някои да ми помогне ако е имал следния проблем. Седалката ми се клати доста при пьрвата срешната неравност по платното става ужасно ;):(:( се едно хонделата се клати а не е така. :):(:(:D;) Немога да разбера от клакво идва проблема опитах какво ли не но нестава.Ако някой е има сьщият проблем и си го е оправил ще сьм му благодарен много. :D:D:D;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта започна да се клати май ще я сменям скоро но при мен е понеже съм малко по тежичък, ако някой даде мнение за оправяне на проблема ще е добре щото не ми се сменят седалки посред зима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затегни си болтовете на релсите

КОИ БОЛТОВЕ КОЛЕГА МОЛЯ УТОЧНИ ЕЙ СЯ СЛИЗАМ И ГИ ЗАТЯГАМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под седалката ,тези болтове захващат седалката за релсите,които пък са хванати в купето( ако не са лъжа 4 болта бяха)

Редактирано от Honda_Fena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако искаш да ти пратя една схема за прелюд, предполагам може да те насочи към решаване на проблема- по скайп, милен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам друго предложение за твоите седалки. Като си взех моя сивик на шофьорската седалка и бяха паднали съчмите, които седят между релсите(тези на пода и на седалката) и седалката се клатеше. Това много дразни, но има решение сваля се седалката с релсите заедно(отвиваш 4 болта на пода) и между релсите слагаш нови съчми. В железарията с такъв размер намерих съчми от централно за колело Балкан :wub: . Погледни дали и при теб е такъв проблема и действай, лесно е! и успех ако е от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се клати предна дясна седалка отдоло на релсичките има едни лагери забелязах че единия го няма може от там да ви е проблема поне при мен тва е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...