Jump to content
Prelude_2.0

някой да е наясно със междуболтовото растояние

Recommended Posts

понеже очаквам една джипка от швейцария за мен HR-V се питам какво ли е м/у болтовото разтояние и централния отвор за да й тъся джанти :huh: никъде нищо не открих, а пък и няма никъде около нас паркирала такава че да премерря в бързината със шублера :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже очаквам една джипка от швейцария за мен HR-V се питам какво ли е м/у болтовото разтояние и централния отвор за да й тъся джанти :huh: никъде нищо не открих, а пък и няма никъде около нас паркирала такава че да премерря в бързината със шублера :huh:

5x114.3 централния най-вероятно е 64 Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централния е на 64,9. Аз лично си намерих железни за зимата от CR-V. Абсолютно еднакви са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав- от ЦРВ-то стават.Малко off:Имам едни 15-ки лети почти нови , преди няколко дни ги сложих на ЦРВ-то със зимните гуми и съм готов да ги бартеросам за оригиналните лети 15-ки на ЦРВ. Ако ти се намират такива съм готов, а тези моите ще стоят много добре на HRV.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав- от ЦРВ-то стават.Малко off:Имам едни 15-ки лети почти нови , преди няколко дни ги сложих на ЦРВ-то със зимните гуми и съм готов да ги бартеросам за оригиналните лети 15-ки на ЦРВ. Ако ти се намират такива съм готов, а тези моите ще стоят много добре на HRV.

Оригиналните лети и на CR-V и на HR-V, ако не се лъжа са 16-ки. Само железните са 15-ки, говорим за оригинални.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните лети и на CR-V и на HR-V, ако не се лъжа са 16-ки. Само железните са 15-ки, говорим за оригинални.

Лъжеш се ;). Оригиналните са 15-ки / и летите и железните/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните лети и на CR-V и на HR-V, ако не се лъжа са 16-ки. Само железните са 15-ки, говорим за оригинални.

Лъжеш се !!!. Оригиналните са 15-ки / и летите и железните/.
За CR-V и то първите не споря, н0 за моето HR-V оригиналните лети са 16ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, HR-V я "дават" с два цолажа джанти. 15 и 16 . В моя случай, оригинални лети - 15 цола .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, HR-V я "дават" с два цолажа джанти. 15 и 16 . В моя случай, оригинални лети - 15 цола .

:rolleyes: Ясна е значи работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от желанието на купувача се слагат 15 или 16 цола джанти( доплаща се разбира се :) ) Аз съм с 16 цола, но ще слагам 17-ки ЦИНК на ДОТЦ. Невероятни са!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...