Jump to content
HaeMHuK

Продава се ЦРХ 2-ра ген.

Recommended Posts

Дата на производство март 1990 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 124 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Купе Пробег 160000 км Цвят Червен Особености:2(3) Врати, Газова уредба, Застраховка, Лети джанти, Металик, Серво управление, Стерео уредба, ШибедахДопълнителна информация:Колата е внесена май месец тази година от Германия напълно обслужена без ражда никъде. Има CD-BLAUPUNKT и много приличен саунд , 4бр лети джанти 14-ки с добри гуми. АГУ което е карано не повече от 1000км. Колата е с два цвята червен-черен регистрирани в КАТ ...друго не се сещам за сега снимки малко по -късно ЦЕНА 4000лв Поради стеклите се обстоятелства БАРТЕРИ само за БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ :):) тел.0896744667

Редактирано от HaeMHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де айде 3900 да може които я вземе да му легне с прехвърлянето 4000 ......лелееееееее колко е станал часа.....няма какво да му мислите ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги бебето ми напира да излиза ....предложете нещо само да не е бартер знаете че в такива моменти пари трябват ....чакам оферти!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги бебето ми напира да излиза ....предложете нещо само да не е бартер знаете че в такива моменти пари трябват ....чакам оферти!!!

за да избегна бруталните сваляния на цената (подигравка с търговеца) искам да ви разкажа подробно изторията на колата и как се здобих с нея ...предполагам много от вас са я срещали в мобилето беше на цена 3500лв и продавача не иска да и падне от цената и грам ...и аз не протестирах понеже когато нещо е добро и си личи нямаш право да протестираш (както надявам се търговците ще ме подкрепат) и я платих .в деня в който я прехварлих вечерта жена ми ми каза че е бременна и колата отново е на пазара ....прехвърляне кат и тея разноски са около 100 лв ....затова казвам крайната цена :

 

3600лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...