Jump to content
Guest Tino

Honda S2000 -Втората в България,май???

Recommended Posts

Guest Tino

Хора не можах да повярвам на очите си http://www.mobile.bg/perl/main.cgi ПОЛУДЯХ ;);););) ХОНДА С2000 ЗА 15 000 ЛВ,боли ме сърцето да ви кажа.Званнах на момента на този пич и го питах за хондата и като чух че е продадена полудях,ако не беше тегля кредит на момента или взимам на заем и беш да я купувам.Продадена е за съжеление мое на някой от Смолян.Внесена е от европата,мама и стара. Оле хора не мога да се осъзная още.Това е или някаква много,ама много гадна лъжа или тези който са я продали са пални,ама пални ИДИОТИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Сети ли се да питаш дали е блъсната? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

или е ударена или е тъпа шега! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

PO SKORO DOSTA TUPA SHEGA S2000 S SHIBIDAH NQMA OSHTE POVECHE ZA 15000 I DA E UDARENA TRQBVA DA E NA KUFTE :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Да питах какво и има на колата,че е такава цената.Казаха ми че и няма нищо.Да ви кажа не ми се вярва и на мене,но видя ли такава Хонда единственото което мога да кажа че собственика е :confused: голям щастливец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

На мен ми мяза на шега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saab

Публикувано изображение

 

това ли е въпросния модел?

 

Защото съм виждал такава в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Njakoi si pravi tachak be brato, ama gaden tachak.Ako e 4itava i na taja kinta zna4i e zapnata ot njakude i moje da te sybudjat ka4ulkite njakoja sutrin.ne se kosi ne si propusnal nichto - oswen njakoi da te naedi s dosta kofti kinta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Споко мина ми,но няма да се учудя да е в евро,тогава е малко повечко възможно.А модела е такъв Сааб,но то се знаеше за един черен,някой дори са имали късмета и щастието да се возят в него, а тва е втория с2000 за България.Ти черен или бордо си виждал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

а тва е втория с2000 за България.

PALNI GLUPOSTI GOVORITE !!!Tezi obqwi koito wijdate w mobile.BG sa FAL6IVI ! Nqkoi tap puber si nqma rabota i puska takiwa gluposti ot roda na "CIVIC 3.0 TURBO", "CRX 2.6", "S2000 za 800lv" (towa poslednoto moje i w momenta da go widite). Ama wie im se i hwa6ate - AI STIGA BE :(:( Izlagate se !!!PS: parwata S2000 w BG e 4ernata Sofiiskata. Wtorata e edna SREBRISTA - Varnenska. W momenta w SOFIQ ima o6e edna SREBRISTA na edni moi poznati, no wse o6e "ne e w eksploataciq" kakto se kazwa :bg: Do kolkoto znam, ima i 4-ta S2000 wkarana ot USA, na na6iq saklubar "DIMITAR" ot Plovdiv :D Ama se wrazwate na podobni tapotii 4e nqkoi prodawa S2000 za stotinki i wie da se obajdate i da wqrwate na tezi gluposti koito wi kazwat....prosto NQMAM DUMI !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Mисля че всеки има право да вярва в неща,пък ако ще да са измислени или пък недоказуеми.А за мене лично Хонда с2000 означава много,това е може би колата която никога няма да мога да си позволя,поради една или друга причина.А че се бъзикат постоянно в мабил-а това е ясно.Така че ако тва е няква шега спрямо някой си пуберчета СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ СЪМ ВИ ЗАГУБИЛ ВРЕМЕТО ДА ЧЕТЕТЕ ТАЗИ ТЕМА<дори най добре Виктор да я истрие,така и други да не се нервират............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

да страхотна си е хондата ,но и аз мисля 4е нещо не е наред.В Канада с 2000 2000год. варвят около средна цена 38 000 долара.Наистина много ми харесва ,наскоро бях при едни представители в моя град и им разгледах салона / лелелелеле луда работа ,но това което ме впе4етли бе Акорд 2004 купе ,яка спортяга . А това е адрес със с 2000 която се продава в един дилършип / може да видите цената/ http://www.buysell.com/showad.asp?id=25306130 а това е Акорда / лелеллееле кеф/ http://www.honda.ca/HondaEng/Models/AccordCoupe/overview.asp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...