Jump to content
I_V_O

Кофти момент

Recommended Posts

Днес продадох колата с която збъднах мечтите си Колата заради , която намерих толкова много приятели сред вас от форума , кола с която имах уникални преживявания , кола която винаги , когато ми е било зле , когато съм имал проблеми , когато съм бил тъжен се качвах в нея и всичко ми отминаваше за секунди , снимки .. статии по ТУНИНГ списания ... ( а за закачките с разни сладуранки из улиците и кафетата :D ) 3г не съм спрял да събирам пари за поредното подобрение по нея... всичко съм правил с толкова много ЛЮБОВ , ЖЕЛАНИЕ , СТРАСТ , ТРУД и т.н и т.н ..... пред момчето , което купи колата се направих на мъж след нотариуса , като му дадох ключовете и си казахме ЧАО ... но последната ни вечер заедно със СИВИКА в сервиза седнах на земята пред него , пуснах му ангелските очи пуших цигара , плачех и му говорех , колко много му благодаря за всичко ;) Сигорно много хора ше ми се смеят на темата... но прекалено силно се бях привързал към колата ( и все пак съм си яка хонда - секта ) И ТАКА ДА ЗНАЕТЕ , ЧЕ ЗЛАТИСТАТА ТУРБО 5-ЦА ако има някви испълнения с нея не са от мен . НОВОТО НАЧАЛО В ХОНДА-ЖИВОТА МИ - HONDA CIVIC VTI Type S 2001g. някои хора от форума вече я видяха във вторник на ЕКО-то . За новата кола... просто няма какво да кажа знаете за какво става дума. НЕ МИ СЕ СЛИЗА ОТ НЕЯ... голямо возене падааааа , растриване на ВТЕК-а якооо дет се викаааа на 3-та ВТЕК , душата в рая и .... до края и сега се почва събирането на частите за новия проект СПОДЕЛЯМ ГО ТВА НЕЩО С ВАС... ЩоТ съм сигорен , че има много хора които обичат много колите си .... и ще ме разберат. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И ДА КАРАТЕ ХОНДИТЕ ОТ МЕЧТИТЕ ВИ :whistle:

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,знам какво ти е.Първата ми кола беше една дърта Хонда Акорд 84-та и като дойде момента да я заменя за сегашния Прелюд точно като теб вечерта слезнах в гаража,за да си събера нещата от жабката,поговорих й и поплаках.Явно е нормално поне за някои.А хем не бях много привързан към онази кола.Ако сега трябва да направя това със сегашната......не ми се мисли.Сигурно и затова никога няма да я продам.Пожелавам ти много приятни моменти с новата и безаварийно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се разделяш с ТВОЯТА HONDA няма нищо смешно....Карам трета Honda и само аз си знам как съм се разделил с предните две.Много приятни мигове с новата ти бегачка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честита да ти е новата придобивка.А за старата колицата е уникална.Аз никога не бих се разделил с нея .незнам как си събрал смелост да го направиш.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хакер няма се косиш,5-цата беше уникална и беше постигнал максимума и нямаше на каде вече да тунингарстваш по нея :D Сега е ред на Вти-то което ееееееееееее божествено и се надявам да го видиме до 1 година в HKS варянт ;) Ама аз кво ли ти говоря...ти си с кодове :D Милиони безавариини километри с вти-то и само хубави преживявания ти желая!!! Чакам да ме возиш.........да няма :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне си искрен... аз не знам дали ще мога да се разделя с моята съборетина, а не знам ти как си го направил при положение, че това беше една от най-запазените, ако не най-запазената 5ген., която съм виждал. Това, че само си плакал е странно за мен... аз щях да се метна от някъде. Иска ми се да не я продавам моята никога, а живот и здраве да имам пари да си купя другите а тази да си я човъркам докато има живец в мен. Но не говорим за мен, а за твоите тепърва нови изживявания. Желая ти, както го направиха и другите колеги, още по-силни емоции с нея, още пичолини да те гонят по булевардите и никога да не влизаш в гаража за нещо различно от подобрения. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега нека и тая хонда те радва както турбо 5-та много безаварийни километри :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава Богу,значи не съм болен само аз... :P .Разделял съм се с коли и мотори като с живи хора...мисля че е нормално да се привържеш дори и към куп ламарини,ако той ти е давал страхотни положителни емоции.Успокоявай се с това че новата кукла е от същата порода,че много предатели се навъдиха напоследък... :)

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не съм единственя луд :)  така, като гледам сме мнозинство :P Късмет с новата Хондавелка колега :P  със сигорност и с нея ще постигнеш много за напред.... :P А мигат на раздялата трябва да си го преживееш,който,каквото и да казва... поплачи си ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля си,че колкото повече труд и старание си вложил в колата са за да я направиш по различна,по красива и всичко да и е в изправност толкова повече се привързваш към нея и раздялата е по трудна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото било, било... важното е, че отново си в сектата... и най-вече не си изневерил на Сивиците! Пожелавам ти безаварийни километри с новата придобивка, адреналин, редовно да си говорите с ВиТЕК-а и положителни емоции!А колкото до златистата хубавица... дано следващият собственик бъде също така загрижен към нея! Поздравления и на него за добрия избор, който е направил...П.П. Айде пусни снимки на VTI-то... макар че държа лично да се запозная :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хакер няма се косиш,5-цата беше уникална и беше постигнал максимума и нямаше на каде вече да тунингарстваш по нея ;) Сега е ред на Вти-то което ееееееееееее божествено и се надявам да го видиме до 1 година в HKS варянт ;) Ама аз кво ли ти говоря...ти си с кодове :D Милиони безавариини километри с вти-то и само хубави преживявания ти желая!!! Чакам да ме возиш.........да няма :P

Диляне , нали знаеш че ти си виновен за тея ВТИ-айски историии :P Знаех си , че ще ме разберете :P много се радвам , че има хора които също даржат толкова много на колите си и на нашата любима марка ;) това са истински ХОНДАДЖИИ :) адаша (prelude) и ти си бил в същия филм с прикаските и т.н :P мислеех , че малко прекалих с това но така ми дойде отвътре - явно ти ме разбираш доста добре ;) 5-цата вече не е това което беше... попадна в много лоши ръце и резултата е налице - двигатела е чао и не мяза на нищо само за два дни :P явно някои хора имат талант и то голям :D Както и да е.. благодаря ви за пожеланията спрямо новата придобивка :P почва се събирането на частите за новия проект :P Е В ТАЯ ТЕМА ИМА МНОГО ХОНДА ЧУВСТВА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз те разбирам напълно,човек.На тунинг феста в калояното бяхме с бобчу и дойдохме при теб и си приказвахме и после колицата я видяхме в списанието на корицата и много хора я заобичахме тая петица аз и както много други хора мога да кажа, че сме горди, че има такива хора като теб, както и много други, които сбъдват мечтите си и радват всички нас останалите с такива проекти.Аз всеки ден като видя няква хонда по улиците и ми става толкова приятно и се изпълвам само с положителни емоции.Аз като я блъснах моята толкова гадно ми стана и целувах волана..И преди да я имам съм плакал за тая кола,така че споко,тва те прави истински фен,който обича марката и наистина тези коли не са само купчина ламарина,ами имат някво послание и всички се пристрастяват към хонда манията...Пожелавам ти нови емоции с ВТИ-ката и още повече успехи. много безаварийни километри и много здраве и по - умната по пътищата, шот кефа е голям,ама има и катастрофални последствия понякога.Айде здраве на всички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изцяло разбирам мъката ти при раздялата, ама това с чупенето на мотора вече ме изкара от нерви. Тоя бих го бил, е*ал и обществено порицал това за мен е по лошиявариант дори сравнено с това аз сам да й разкажа играта.Пожелавам ти много щастливи моменти с новото зверче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега напълно те разбирам аз като знам колко много си обичам моита си Хондичка не ми се и мисли как ще се разделя с нея някои ден. Определено ще си порева върху бронята и. Но както и да е Е разделил си се с нещо добро за нещо по-добро. Мн безавариини мигове и километри с новата хубавица и да си те слуша. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После жените казват ,че мажете неможели да обичат и нямало любов ................................ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах петичката в списанието, четох и с всеки ред ставах все по-горд че и аз карам хонда, колата си беше произведение на изкуството, олицетворение на всичкия труд и цялата любов която си вложил в нея, мн жалко че новият и собственик поне от малка част не прилича на теб. А за трудната раздяла напълно е естествено според мен, за толкова кратко време и аз се влюбих истински в мойта хондичка и макар и със скромни финанси е аз тук нещо,там нещо подобрявам и ако се наложи да се разделям с нея ще си е голяма мъка. А за новата ти колица, пожелавам ти да си на корицата на много и престижни списания, да ти носи дълго време само приятни емоции и с много любов към нея както и към предната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадно е да се разделяш с нещо което си бил яко привързан,но нищо продължаваш напред и тва е!честито за новата колица,много безавариини и дано ти върви по вода подобряването,щото знам че ще има такова!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадно е да се разделяш с нещо което си бил яко привързан,но нищо продължаваш напред и тва е!честито за новата колица,много безавариини и дано ти върви по вода подобряването,щото знам че ще има такова!!!

е ти ме разбираш добре - щото си във филма от всякаде :) мерси за пожеланията за ВТИ-то на теб и на всички остнали... кефа се яко , че има и други секти болни като мене :) УСПЕХ с проектите... и бързайте бавно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I V O аз съм ти съсед тука в кв-то (ако не се лъжа) и редовно се радвах на твойта красавица.... истински готино ми ставаше като я видех. Разбирам за "кофти момента", но съм сигурен, че новата Хонда ще е още по- добра....успех ти желая и много километри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко съм тъп :) ,преди малко про4етох за продажбата и за новата кола.Кога стана цялата тая врътка не разбрах.Искам пове4е инфо за новата,какво зна4и Тайп С,колко е звяр...абе що не минеш през сервиза да я покажеш.Плиииийз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко съм тъп ;) ,преди малко про4етох за продажбата и за новата кола.Кога стана цялата тая врътка не разбрах.Искам пове4е инфо за новата,какво зна4и Тайп С,колко е звяр...абе що не минеш през сервиза да я покажеш.Плиииийз :)

То и на мен всичко ми дойде прекалено бързо :) но явно , така трябвало да стане ;) Ще мина да се видиме ... задължително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам какво е преживях го преди 2 седмици добре че поне я дадох на приятелка и мога да я виждам и карам когато си поискам.Сега си спомням как зех една наилонова торба и си сабрах не6тата от колата седнах вътре пуснах седалката назад,загледах се в тавана и си спомних няколко мига ...........п.с.поне имаш какво да те радва сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, желая ти искрено още повече емоции с новата придобивка, честито :) Честно казано малко ми е мъчно, че си продал 5-тата, но това е живота ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, желая ти искрено още повече емоции с новата придобивка, честито ;) Честно казано малко ми е мъчно, че си продал 5-тата, но това е живота :);)

Тва с мъчното :) още ми даржи влага ;) БЛАГОДАРЯ ти за пожеланията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега знам какво е , на мен първата ми кола беше сивик 4 ген. д16а6 и цвета и беше лилав :)карах я доста време свикнах с нея никога не ме е предавала и наи важното никога на никакъв голф не се даваше но един ден този ден никога не се забравя 18.05.2008 карам си аз в мало конаре и едно момиче зад мен с един опел корса кара мн близо до мен и форсирва колата и аз си викам така ли карах си на 5 - та вкл 3-тия зъб газ до ламарината и корсата изостава с доста и изневиделица един остър дясен завои влезнах в него избегнах челен удар с лада но колата с 120 км някаде се завъртя вартене на волана скорости по надолу няма оправия и се врязах в задницата на туко що излезнало фиат типо от сервиза удара беше страничен в моята врата извадих много голям късмет че уцелях не си чупих нищо излизам аз от колата да де по точно ме искараха от колата не помня как и по едно време се въстановявам и гледам небе виках си краи умрял съм то е смешно ама не е и с някви сили и аз нз от каде исправих си простата глава погледнах си хондата и като я видях лошо ми стана дорева ми се видях за част от секундата типото но за него не ме интересуваше щото то беше спряно и нямаше хора в него и така след удара в болница след болница при собственика на типото след типото парите , и се прибрах в нас легнах заспах сабуждам се трагвам веднага да си прибирам колата от пазарджик че там я беше закарала пътната помощ взех я запалих я и на ход до радилово :D варвеше си хонделката и тогава не се предаде с 30 км ама пак си вървеше и така седя 1 месец в нас и се чудих да я продам или не викам си неседя още един но вече не издържах без кола и така реших да пусна една обява в мобилето че я продавам на другия ден се обади дамян колега е от форума обясних му за колата както подобава , доиде чак от варна човека купи я и тръгна и докато не се скри зад завоя не спрях да си гледам хондата беше ми ацки мъчно че я продадох наведох главата качих се в една кочина на име мерцедес и си отидох в нас пуснах си снимки на нея и клиповете които съм правил и винаги като се сетя за нея и ми е гадно че съм я продал и винаги ще е така колкото и коли да си купя през живота тя ще си остане единсвената и така колеги написах ви цял роман ама исках просто да се искажа и аз и че ми е ацки тежко за колата това е ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не ви познавам лично но явно имаме подобно пристрастяване.Мислех че аз не съм наред.Първата ми Хонда беше Прелюд.Бях болен по тая кола.Карах си е със и без причина просто за кеф.Радвах се като трябва да се ходи някаде с кола,защото имах възможност да и се порадвам:).Когато си купих Акорда купе възникна въпроса за какво са ми 2 купета? Верно е че са различни но все пак са купета.После доиде и един Сивик 6г и вече станаха мн колите.Колко БЕЗСЪННИ нощи съм имал да обмислям как да НЕ я продам само аз(и приятелката ми) знаем. НО намерих решение на проблема - продадох я на братовчед си и така колата остана в "семеиството".Доволен съм че новия собственик ще се грижи също така добре за нея и че ще мога да си я виждам и покарвам от време на време!За всички които са преживели това - гледайте да продавате любимата на човек които ще се грижи за нея и няма да потъпче годините труд и желание за 1 седмица! И много хубави моменти с новите ви красавици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се получава така,декември месец с голям мерак и безникакви средства(взех назаем)купих CIVIC хеч d15b1 в не особено добро състояние,но мерака беше много голям!А миналата седмица ми се усмихна късмета да ми купят(което не бях очаквал) малко по нова кола-CIVIC SHUTTLE 96 г.И тези дни като гледах горкия civic ми течаха сълзи от очите защото ще трябва да се разделя с него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...