Jump to content
rocnogap

Продавам двигател д16з6.

Recommended Posts

Колеги излезна ми добра оферта за ново сърце и се реших да се разделя с досегашното си сърце . Двигателя смея да твърдя е в перфектно състояние на колата ми е. Няма да бъде свален докато не си намери нов собственик а и това е добре че ще може да се тества по всяко удобно за мен време ... все пак всички работим :P . Та това е в общи линии. Който има повече интерес да ми пише. Ще напиша подробно какво като консумативи е сменяно по него. Цената която аз искам е 1500лв.Пропуснах да напиша че съм от София .Тел : 0898245712 Георги.Skype : rocnogap

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako го продаваш на части искам смукателния колектор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че двигателя няма да бъде продаван на части , защото работата се забатачва и ще остана пеша . Надявам се да го дам целия в противен случей ще си го карам още дълго време... Поздрави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дай една ценичка разоборудван тря ми блок глава делко и кабели нищо друго колегата иска смук колектор ... ти си на ход :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като искаш разглобен , просто го вземи целия и земи каквото ти трябва и ще продадеш това което не ти трябва ... идеята ми е аз да не го разглабям ... идваш чуваш го как работи ако искаш 1 2 кръгчета и го отнасяш и аз отивам да зимам новото сърце ... разбираш ли ме ? Иначе оставам без кола за неопределено време ... а пазар лесно се намира за всичко в нашия форум стига да имаш малко време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможност двигателя да се продаде без скоростите , цена 1250 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...