Jump to content
sakyt4o

проблем в спирачната система на акорд 99год

Recommended Posts

колеги имам следния проблемпри натискане на педала колата бяха в дясно и при повторно натискане се оправякато при повторното натискане педала става твърд и тогава всичко е окиначе е мек и е почти долукакво направихмахнах спирачната помпа и я отварихме да видиим гумичкитезначи гумичките влизат лесно в спирачната помпа може ли да е от тяхда са се износилиили е нещо от спирачните дисковеблагодаря на всичкиако знаете някой сервиз в пловдив където да ми я погледнат ще съм ви благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С/у Тет ленин има сервиз смао за спирачни апарати и още повече, е единия от работниците има същата Хонда :lol: СПоред мен първо не с аобезвъздушени добре и второ, някой от апаратите е заял или клинясал и не натиска накладките равномерно. Имах същия проблем при джипа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезвъздуши си спирачките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги спирачките са обезвъздушени и пак така ставаможе ли да е от спирачната помпавътре има едни гумички може ли те да са се износилидайте някаква препоръка квко да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите гумички май са износени и ефекта е друг , на заграля кола особено в жегата по светофарите като спреш и педала започва да потъва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моя потъва но защо при настискане първият път ще бяга в дясносигурно тия гумички не изтласкат течността и затовапри повторно няма дертнезнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът преди падането на колата от крика имаше ли го ?Провери си водачите на левия спирачен апарат, но мисля че има въздух в системата.Може ли да споделиш, как обезвъздушаваш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обезвъздушавами го майстор аз само натискам педала и пускам когато ми кажено не е от товасвалихме и спирачната помпа но всичко изглежда наред вътрепроблема се получи след като падна и неможем да го откриемдиска не е кривнезнам зашо педала потъваи дърпа надясновсе едно лявото колело не спиранещо таквоа се получава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чуда се да купувам спирачна помпа или апаратинемгоа да разбера от къде е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят майстор не може ли да разбере какво е поражението след падането ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според него каза че е помпатадруго неможе да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще поръчам от един колега тук от форума спирачна помпа и ще пиша дали проблема съм го разрешил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво се сетих - един колега от форума имаше проблем - като даде газ на машината и тя залита на една страна. Не знам дали е решил проблема, но мисля, че при него беше разбит тампон на носач.Евентуално защо не погледнете дали и при теб не е нещо подобно... / моментна загуба на сходимост, но защо само първия път, не знам /.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ходях при няколко майстори и всички ми казха че е спирачната помпаизносени са гумичките и пропускат дефакто връща спирачна техност место да я изтласкатказаха ми да взема спирачна помпа и щял съм да се оправязатова и потъвал пидала и не се връщаи като напомпа тогава се връща и хващат както трябвасабъта ще дойде помпата и неделя ще пиша дали проблема е решениначе със сервото проблема го реших с 10 баров маркуч отпред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...