Jump to content
Guest rbv

проблем с acura legend 1993

Recommended Posts

Guest rbv

помагайте приятели!!!! имам проблем със автоматичните скорости на acura legend 1992 3.2 V6 205 кс.Закарах я на специалист по скоростните кутии и ми казаха ,че проблемът не е в скоростната кутия,а в електрониката.Когото и да питам за съвет,се ми дига раменете и ми казва да се обърна към оторизиран сервис.Затова вие сте последната ми надежда :dry: Кажете кво да правя????? Zzz:P;);):P направо ми пуши главата :rolleyes: Благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Надявам се да има кой да ти отговори, но не е много сигурно. Все пак този автомобил не е много разпространен в БГ :rolleyes: Въпреки, че е много добър според мен.Ако можеш дай повече информация за проблема. Какво се случва, кога се проявява, дано да имаш късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rbv

Ами забелязах , че като се движи със 120км и дам повече газ,вместо да слезе на 3-та предавка дига само обороти а не скорост. След това си помислих че има проблем в автоматтичните скорости и взех да ги включвам една по една . На Д4 тръгва , на Д3 тръгва , на 2 не може да тръгне ,на 1 тръгва,на задна няма проблем. После я покарах и забелязах че не включва скоростите както трябва.Мисля че от 1-ва нещо не може да намери 2-ра и 3-та и отива направо на 4-та. Обаждах се в "хонда" и ме посъветваха да я закарам на някои който прави автоматични скоростни кутии. Намерих много добър специалист във Пловдив ,само че тои ми каза,че няма проблем в скоростната кутия,и ме посъветва да я оставя в сервиз на хонда понеже според него има няква електроника която командва някъв клапан които е свързан със скоростите и може би е от там проблема.Абе нещо много сложно ми доиде:)))и тряя да се тества електрониката Е сега е в хонда Пловдив и днес ми казаха че са направили запитване до София щото нямали нужния хардуер да я тестват:))) Общо взето е това:))) Направо ми пуши главата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ALEXANDER 1
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

По мое мнение е Vehicle Speed Sensor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rbv

Благодаря за съвета:angry:)) Ще го имам впредвид!!! Днес ми казаха че ще ми направят диагностиката и да видим кво ще покаже .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rbv

всичко в електрониката било ок :angry:)) само че от хонда пловдив пак ме пращат при специалист по скоростите направо ме побъркаха :angry:)) даите съвет къде да я правя , щото тая техника не е за всеки маистор предварително благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Защо не се обадиш в Бултрако (София)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

опитай на този тел. - 0888920461 казва се Петьо,сервизчето му е на кукленско шосе, един от тримата монтьори в Пловдив, които се занимават с автоматични скорости. Аз имам митсубиши автоматик, сменя ми само маслото и филтъра, но ака се наложи нещо по-сериозно, при него ще ходя, още повече че ми е малка роднина :angry: Споменал съм му за твоя проблем, ако идеш предай му поздрави от Тони :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rbv

Благодарности :angry:) утре ще му звънна да го питам . А днес напипах един добър сервис за автоматични скорости във София. на бул "Черни връх" и ми казаха че могат да я поемат даже имали и някои резервни части .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...