Jump to content
rendz

разглабяне на предна врата на Англичанка Ma8

Recommended Posts

Здравейте имам желанието да сменям говорителите от пред, при което първи съвет който получих бе:

"виж колко място има после избирай."

 

От там проблема кое и как се сваля.

 

Ето какво се крие в момента от долу:

Публикувано изображение

 

по изчисления е 6" и 1/2 - 16.5см - това искам и аз - http://www.d-s-t.com.au/caraudio/peerless_...tion_series.htm

дълбочина 62мм - изглежда ми че място ще се намери

 

Тръгнах да развивам:

Публикувано изображение

 

1 - това се върти на празен ход

2 - тия си излязоха

 

И пак на въпроса "сега какво правим?":

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

1. Дали може да се махне панела, които е страничната част на отделението за багаж/дреболии

2. Цялата тапицерия на вратата. Тук по какъв начин е застопорена тапиценията? трябва ли да се машне нещо от вратата като копчето на заключващия механизъм?

 

благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам желанието да сменям говорителите от пред, при което първи съвет който получих бе:

"виж колко място има после избирай."

 

От там проблема кое и как се сваля.

 

Ето какво се крие в момента от долу:

Публикувано изображение

 

по изчисления е 6" и 1/2 - 16.5см - това искам и аз - http://www.d-s-t.com.au/caraudio/peerless_...tion_series.htm

дълбочина 62мм - изглежда ми че място ще се намери

 

Тръгнах да развивам:

Публикувано изображение

 

1 - това се върти на празен ход

2 - тия си излязоха

 

И пак на въпроса "сега какво правим?":

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

1. Дали може да се махне панела, които е страничната част на отделението за багаж/дреболии

2. Цялата тапицерия на вратата. Тук по какъв начин е застопорена тапиценията? трябва ли да се машне нещо от вратата като копчето на заключващия механизъм?

 

благодаря

1.Панела няма смисал да го махаш той пада с цялата кора на вратата.

2.Махаш лостчето което отваря вратата (2),отвиваш всички болтчета и поле малко трябва да я понапънеч че има щипки.Другото което е ако имаш ел стъкло трябва да го откачиш (една букса е )

После говорителите е слесно махаш ги с целия пластмасов джоб купуваш примерно Blaupunkt GTX-660 6.5 inch(аз си взех такива) и ги хващаш с видии към вратата направо и си готов ;)

3.Трябва да видиш говорителя дали ще се събере,тоест дали като го сложиш и ше можеш да си сваляш прозореца до долу.

Ако имаш още въпроси питай. ;)

Редактирано от Phillip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Phillip благодаря за бързият отговор почвам да я виждам работата как ще стане.Пълно инфо намерих тукущо в http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=14345 - > http://www.spoonhonda.com/SearchResults.as...mp;Redirected=Y - > http://downloads.hondatech.info/Auto/Manua...ce%20Manual.zip -> 20-2.pdfвкарвам 4-5 парчета баница и пак на бойното поле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се махне само решетката която е върху говорителя? На японката е на щипки и пада лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се махне само решетката която е върху говорителя? На японката е на щипки и пада лесно :)

след отварянето се оказа, че няма да свърши работа само решетката ако се махне, вечерта ще напиша какви ми бяха проблемите, ся бач :) - всъщност щеше да стане само с махане на решетката... Редактирано от rendz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се махне само решетката която е върху говорителя? На японката е на щипки и пада лесно :)

след отварянето се оказа, че няма да свърши работа само решетката ако се махне, вечерта ще напиша какви ми бяха проблемите, ся бач :) - всъщност щеше да стане само с махане на решетката...
В същност само решетката не се маха тя е към кората на вратата. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След отчаянието и още баница ми тръгна по вода:

Публикувано изображение

 

Изводите до които стигнах:

1. Дръжката се маха като се дръпне по посока на предното стъкло, после си излиза.

 

2. Ножове за хранене не вършат работа за откачане на щипките - използва се голяма плоска отверка, като се понапъха и щипките почват да изщтракват една по една.

 

3. Махането на "решетката"(door pocket нещото) наистина не става да се махне от външната страна, но и то не би било полезно.

Публикувано изображение

 

4. Говорителя който може да се постави в пласмасовата кутийка е 16см и е доста плитка, така че тя отпада.

максималната дълбочина на говорител е около 65мм при условие че се постави фланец 12mm колкото е висака е пластмасовата кутийка, повече от 65мм вече има шанс да се опре или решетката или стъклото.

 

Публикувано изображение

 

сега остава да намеря говорители да им се порадвам :rolleyes:

Редактирано от rendz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...