Jump to content
Iceman4o

Нов магазин за дрехи Honda,bmw,audi и др.

Recommended Posts

Случайно го отрих в Ст.Загора.Продават се дрехи БГ производство с много добро качество и изработка(според мен).

Има анцузи,жилетки,якета от неопрен,елечета,тениски на различни марки автомобили и мотори.За нашата марка има отделно модели с емблемата на колите Honda и отделно за моторите.Аз лично си купих жилетка и сам много доволен.Цените са народни( в буквалния смисал).Снимах няколко модела.Магазина се намира преди Руския пазар в дясно до него има вход за Автомивка , след не го крачма ,нека колегите от зарата да обяснат по подробно каде е това.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

не правя реклама,просто много ми хареса нещата които продават даже купих и якето AMG за подарак

 

П.С ако решат модераторите да преместят темата кадето решат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега от твоето обяснение мисля 4е няма на къде пове4е който намери руския пазар ще намери и магазина аз се сетих къде е и още в понеделник ще ида да разгледам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Стара Загора обяснете с една снимка свалена от http://www.bgmaps.com/ за да може и ние от другите градове да идем.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BgMAps мисля че трябва да е около 4ервената точка.по горе хипермркета е Билла.Ако се баркам колеги от Ст.Загора да ме поправят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Стара Загора обяснете с една снимка свалена от http://www.bgmaps.com/ за да може и ние от другите градове да идем.Благодаря предварително.

не е Била,това е на центьра/защрихованото в дясно е пешеходната зона/,но кьде точно ще ходиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в Габрово си имаме такова магазинче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Стара Загора обяснете с една снимка свалена от http://www.bgmaps.com/ за да може и ние от другите градове да идем.Благодаря предварително.

не е Била,това е на центьра/защрихованото в дясно е пешеходната зона/,но кьде точно ще ходиш?
Абе ориентирайте се от снимките и тарсете Руския пазар.Била е близо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, някой от вас наистина ли има намерение да се облече така? Я се стегнете малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...