Jump to content
user

Амортисьори Kyb или Tokico

Recommended Posts

Искам да взема 2 предни и 2 задни амортисьора, коя от двете марки точно е без значение (изчетох добри неща и за 2-те), стига да е със сигурност "Made in Japan". Не искам тайландски, испански, бразилски, чешки или каквито и да е други там.

Та някой купувал ли си е скоро от някъде KYB или TOKICO и да е останал доволен (в смисъл да не са ментета, дето ще изпуснат на 2-рия месец)?

 

ПП И моля без коментари от сорта: "Вземи си жълто KONI, това е истината" и пр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво се чудиш?нали съм ти написал какви да си вземеш,аз карам с такива HP sport +пружини за тях,супер доволен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да взема 2 предни и 2 задни амортисьора, коя от двете марки точно е без значение...

Та някой купувал ли си е скоро от някъде KYB или TOKICO и да е останал доволен (в смисъл да не са ментета, дето ще изпуснат на 2-рия месец)?

Т.е. ОТ КЪДЕ, не КОЯ ОТ ДВЕТЕ МАРКИ, или поне аз така си разбирам въпроса. Затова и ти се чудя на отговора.

Темата може да се затваря, няма да са японски за съжаление, но такива са реалностите в загубената ни държава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

user - не се обиждай , ама малко мрънкяч ще дойдеш.....ако искаш да си задаваш въпроси, после да си ги анализираш и маркираш с червено.....хмммм може би не е това подходящият форум човече.Иначе за амортесьорите - можеш да си поръчаш японски от чужбина ...виж секцията за поръчки на части от чужбина и т.н. Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

user - не се обиждай , ама малко мрънкяч ще дойдеш.....ако искаш да си задаваш въпроси, после да си ги анализираш и маркираш с червено.....хмммм може би не е това подходящият форум човече.

"Човече", задал съм ЯСЕН и СМИСЛЕН въпрос. Получавам някакъв отговор, който няма много общо с него, изразявам учудване какво точно ми се отговаря (защото не съм питал КОЯ ОТ ДВЕТЕ МАРКИ, а ОТ КЪДЕ) и обяснявам отново какво точно съм питал, 'щото явно не съм бил разбран. Капиш? Относно поръчките от чужбина - да може, но от чужбина се поръчват предимно дребни и леки части, ако не си обърнал внимание. Четири амортесьора нито са дребни, нито са леки, така че само ще оскъпят (и евентуално забавят) поръчката на другите. Както казах вече в горният си пост, темата може да се смята за приключила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка - не малко мрънкяч......, а много... :( P.S. "Капиш? - хахахахахахахахахахахахха"P.S.S "Намери човек , който вкарва контейнери - там има място за уплътняване, а теглото не е от значение"

Редактирано от T_T

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич ти питаш някой дали си е купувал токико,също си провери и заглавието на темата как е или аз бъркам???аз какво ти отговорих?я прочети по нагоре?Недей така с този сприхав тон,просто можеше да попиташ откъде съм ги взел и аз щях да ти кажа :(пп.м/у другото не си запознат какво се вкарва от чужбина,моите дойдоха точно оттам,по-точно USA с куриер

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер , освен ,че нахранихте момчето и му споменахте че Токико са били добри нищо друго не се случи.Понеже и аз се интересувах днес за Токико в Сф. магазин (на цар Симеон, в който ми правят намаленийце за редовен клиент) ми предложихакомлект 4бр. ГАЗОВИ (СТАНДАРТНАТА серия на Токико , не спортни , ралиджийски, за Ф1, или WRC шампионата) амортисьори Токико за 440 лв. (2 бр. пр 2 бр. задни), според мен това е добра цена. Единственото , което немога да кажа дали наистина са made in Japanтелефона на фирмата е: 831 00 66, Цар Симеон 139.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да взема 2 предни и 2 задни амортисьора, коя от двете марки точно е без значение (изчетох добри неща и за 2-те), стига да е със сигурност "Made in Japan". Не искам тайландски, испански, бразилски, чешки или каквито и да е други там.

Та някой купувал ли си е скоро от някъде KYB или TOKICO и да е останал доволен (в смисъл да не са ментета, дето ще изпуснат на 2-рия месец)?

 

ПП И моля без коментари от сорта: "Вземи си жълто KONI, това е истината" и пр.

KYB мога да ти предложа .Ако те интерисуват цени и инфо можеш да ми пишеш на adventurecarbg@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@user ако си професор по логика в някой ш...н университет не очаквай тук да получиш отговора който очакваш след като си формулирал неточно питането си. Всеки отговор различен от да/не е излишен в случая и въпреки това doggy ти е отговорил.

Айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ще ПОТРЕТЯ, че темата ОТДАВНА (Nov 15 2008) може да се счита за ПРИКЛЮЧИЛА! В крайна сметка след дълги перипети си намерих каквото ми трябваше и се надявам до края на януари да е на колата. Обаче явно никой в тази тема не е.ава да чете - "Чукча не читаель, чукча - писатель".

Ще помоля най-учтиво някой модератор да я затвори в крайна сметка, защото ми писна да излиза най-отгоре след всеки чел-недочел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте кво пичове... няма смисъл да се дъвчете... обадете ми се на 0888300393 и ще ви разясня въпроса в детайли и за двете марки какви са от къде и как може да си купите и всичко останало... ОК? Казвам се Мони...

Добре де, Мони... Защо трябва да ставаме спонсори на "обилните" оператори, за да ни разясняваш по отделно? Аз също се интересувам от детайлите, а предполагам, че и много други колеги, четящи форума! Защо не ги опишеш тука, та да се приключи дъвченето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте кво пичове... няма смисъл да се дъвчете... обадете ми се на 0888300393 и ще ви разясня въпроса в детайли и за двете марки какви са от къде и как може да си купите и всичко останало... ОК? Казвам се Мони...

Добре де, Мони... Защо трябва да ставаме спонсори на "обилните" оператори, за да ни разясняваш по отделно? Аз също се интересувам от детайлите, а предполагам, че и много други колеги, четящи форума! Защо не ги опишеш тука, та да се приключи дъвченето?
Понеже темата вече е изчерпана и колегата е намерил това което търси... само 2 - 3 думи за въпросните марки...И двете фирми произвеждат амортисьори за първично вграждане т. е. това са фирмите които произвеждат оригиналните амортисьори за японските автомобили. Проблема е че и двете фирми имат дублирано производство т. е. МЕНТЕ.Внимавайте като пазарувате... това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го знае всяко хлапе:

И двете фирми произвеждат амортисьори за първично вграждане т. е. това са фирмите които произвеждат оригиналните амортисьори за японските автомобили. Проблема е че и двете фирми имат дублирано производство т. е. МЕНТЕ.Внимавайте като пазарувате... това е.

По-полезно ще бъде, да обясниш как да познаем кое е менте и кое оригинал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...