Jump to content
robaina

Голям цирк се разигра днес на Omv Бояна

Recommended Posts

Нека захапем темата за изключителния цирк , разиграл се тази вечер на Бояна !

 

След като се събраха доста автомобили , пристигнаха двама изключително "приятни" полицаи от двата различни пола , като дойдоха буквално с викове и дайре , включени сирени , лампи , активирали погледа на режим " BAD BOYS" и с леко ръкомахане даваха знак на всички да се махат ?!?

 

След няма и 5 минути започна цирковото изпълнение на двамата "СТАРШИнки" с леко умачкани фуражки и прашасали кубинки ...

 

Слиза полицай от женски пол , с адски намръщена физиономия с думите "Айде махайте се от тука , ТВА е частна собственост и нямате право да стоите тук" !

С леко недоволство малцина младежи се опънаха и единия от тях бе доста бързо задърждан от другия полицай с чин Робокоп !

Тази проява на ОРГАНИТЕ на РедЪ доведе до адското недоволство на още повече "РЕЙСЪРИ" и стана проблееееем.......

Почна едно бутане от страна на лошия чичко с фуражка с благозвучните имена Борислав Серафимов от 6то РПУ и поредните номера на значка 06386 !

Пред около 200 свидетеля въпросния полицай и непристойното му поведение доведе до недоволството вече на всички събрали се там хора и почна едно лудо събиране на лични карти ...

Момчето което получи доста подбутвания от Б.С. получи също шамар и едно леко незабележимо коляно , което за жалост не убягна от зоркия ми поглед ...

Ха , рекох си АЗ !

Взехме да си отваряме вече и устите (в знак на мъжка солидарност) и взе да си личи как нервите на Б.С достигнаха пределите си ... заучените думи и фрази също Публикувано изображение !

Взеха още една лична карта , но едно момче Публикувано изображение реши за добър вариант да викне свидетел срещу българската версия на ТЕРМИНАТОР и стана ФАЛ ... Така наречения Терми веднаха скочи да носи личната карта на автора на темата Публикувано изображение и му я връчи бързо , след като му бяха поискани трите имена и номера на значката , които доста време се опитваше да запази в тайна ... АМА НЕ ! Публикувано изображение Взехме ги ...

 

И така , прилагам и съвсем скромен снимков материал , защото бях лишен от възможност за повече , че щяха да ми го приберат , щото си НЯМАТ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ЛИЧНО АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ , ЧЕ ВСИЧКИ КОИТО БЯХА БУТАНИ , ШАМАРОСАНИ , НАСТЪПЕНИ ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО , МОГАТ ДА СЪБЕРАТ ДОСТА СВИДЕТЕЛИ И ДА ПУСНАТ ЖАЛБИ В СГРАДАТА НА СДП НА АДРЕС : СОФИЯ , ул.АНТИМ 1ви ! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала... трябва полицаите да си знаят мястото, задълженията и да спазват правата на гражданите, а не да се мислят за Дедо ГоспоТ. Жалко е, че още не сме се отърсили от следите на комунизма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тряя полицаите да си знаят...ама и реисърите тряя си знаят да се събират на пистите не по улиците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво писти,но нека ни се даде възможност да ги ползваме... И къде в Силистра, Добрич и Варна можем да се качим на писта когато ни се прииска да се състезаваме? За съжаление само в Сливен и околните му градове се радваха на такава привилегия!За западна БГ не знам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям цирк е бил да - пропуснахте само че двамца(то не са били само двамца естествено) са си правили гонка и както са си мерели пишките са ударили човек с опел - дали му е било весело на човека !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека с Опела май е много добър мой приятел, с колата на баща си, и някаква астра му е изкочила и той за да не я удари нея май в някакви спрели голфове се е ударил и то доста, това е бързо инфо може и да не е много точно.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Темата, май не беше за пистите, а за отношението на полицаите... А, за рейсърството, всеки си има глава на раменете, да си я слуша :rolleyes: ... Аз, на моята и нямам вяра :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е имаше скубчване на народ около полицаите и бяха доста оградени,при което единия каза НЯМА ДА СТАНЕ ТАКА КОЛЕГА ВИКНИ ОЩЕ СИЛИ! при което настана един смях!така ше е докато няма 1 истинска писта в софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Браво пич,големи сте рейсъри:hondarulez:Ама истински рейсъри! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голямо геройство,няма що,а знаеш ли как трябва да си свършат работа полицаите срещу такива лумпени като вас,а и като си му показал номера на значката сигурно ще си го премести в другия крачол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BLEIN MONO

Нищо смешно в цялата работа не намирам и аз, ако беше пострадал някой сериозно, пак ли щеше да е смешно.....Преди няколко месеца един пишман рейсър помете собствената си публика в Русе на полигона, и хич не беше смешно, ами трагично, слава богу разминаха се повечето с уплах и натъртвания само.А полицаите, колкото и невероятно да се струва на някои хора дето са подхванали тази тема, са си на работа хората, и буквално си вършат работата- превантивно предотвратяват разни сакатлъци, които може да станат за секунди....И съм не 100 ами 1100% сигурен че никой от тях не би дошъл да се "заяжда" ако не смятаха че има опасност от бели...А на това момче дето му е натрошена колата и на него сигурно му е "смешно" и му е "голям цирк"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://news.ibox.bg/news/id_1115571597И тукашните рейсърчета като поседят 2 седмици на топло ще им дойде акъла.Това се отнася и за състезателите по месечните срещи - ето оказва се, че имат и много по-големи правомощия освен само да събират ли4ни карти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...