Jump to content
Guest Demonaz

Калъфи за седалки.

Recommended Posts

Guest Demonaz

Искам да си сложа някакви калъфи на седалките и облегалките за главате т.като не искам да ми се захабяват тапицериите. Те и без друго са старички и така искам да и придам малко по-свеж вид. Интересува ме дали всички калъфи са универсални или пак трябва да се измъча докато намеря за мойта колица. Акорд 4-та генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venom_ALIEN

пи4 ако ти се дават пове4е пари4ки 6те те светна една оферта.Аз в4ера си зех нови калъфки от ОМВ универсални са.Сложих ги и паснаха перфекно само една малка забеле6ка цена 70лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

по-добре отиди на тапицер да ти смени тапицерията. Хем се захваща по-добре и няма да ти се плъзга, пада, хем и материите са по-приятни.Иначе много 'Лада' става и ще те подтиква да сложиш китеник на таблото ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

по-добре отиди на тапицер да ти смени тапицерията. Хем се захваща по-добре и няма да ти се плъзга, пада, хем и материите са по-приятни.Иначе много 'Лада' става и ще те подтиква да сложиш китеник на таблото ...

дааааа китеника много ме кефи :rolleyes::weights::cool: оба4е маитапа на страна определено ако вземеш готови калъфи сте мине6 по евтино , пак сте се усвежи интериора вапроса е да си намериш не6то което да те кефи теб по принцип са универсални а имаи на впредвид 4е калъфите кагато ти писнат или се захабят винаги можеш да ги смениш пък и си спестяваш адове ако тапицера се окаге някои мърля4 и ти усере колата :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demonaz

Всех си калъфи сиво черни да се връзват с интериора. Много приятно се получи. Цената е 28 лв. от вносител на Шел (имам един познат в склада). Много доволен останах. Сега е по свежо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...