Jump to content
nikolai_fox

Към колегите с англичанки и към останалите...

Recommended Posts

какво по точно смени - пружини и амортисьори или само пружини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Не е нормално да клекне толкова много,даже и с пасажери отзад.Явно проблема е при майсторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при положение че от спортно минава към стандаретно не трябва да клекне изобщо - а ако е сменил само пружини и е останал със спортните амортисьори може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама май в теб е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да стои с леко наведена предница а не задница :dry: то е ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали помниш че и мойта беше така.сложих нови прожини от магазина като си мислех, че са омекнали, но ефект нулев.и се сварзах с Драгича и от него взех комплект амортисьори с прожини от англичанка комби с ВТИ мотора.и сам видя как сее получило.

Редактирано от speedy gonzales

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам чесно да ви кажа аз вчра вечерта ги смених (инъче возията е страхотна) задницата просто остана малко по надолу.Не вярвам да е проблема в майсторите защотото и аз бях там всичко мина по план освен 1-2 неща :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NPN

Моята е същия модел и е със стандартно окачване, но няма проблема описан от колегата, дори и с 4-ма в купето и 20-30 кг в багажника. Явно нещо в монтажа или използваните части не е както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може предния собственик да си е играл на майстор и да прай по-ниска колата задните ти прожини да са скъсени ... или пък до толкова да са заминали че да са си загубили способноста си да са твърди ... това са само предположения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...