Jump to content
Naz

Картинг

Recommended Posts

Времето тези дни е идеално и викам на изпроводяк да ударим един картинг преди зимата.

 

Мястото: Картинг Красна Поляна

 

гр. София 1330, бул. "Вардар" № 3А

 

Публикувано изображение

 

Ако има някой без кола:

 

- с трамвай № 11, № 4

- с автобус № 11, № 77, № 83, спирка "пазар Красна поляна" (спирка "стадион Септември").

- с маршрутно такси № 15, № 17, № 29 и № 32

 

Време: 2.11.2008 г., 13.00 ч.

 

Ако станем много може би трябва да звъннем на колегата street_force за да измислим как ще се пуснем многото хора :)

 

Очакваме ви! Елате повече!

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :P:) айде сега да видим, къде са колегите с тежък десен крак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво' , само двамата ли ще сме :dry: Да идвам ли или няма смисъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dzenky

10 лева за 5 обиколки + една бонус нещо такова бяха цените,и помня че имаше и някои по-бавни картове?Иначе вторник ако се запази хубавото време съм там..

Редактирано от Dzenky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не бе, аз никога не съм сам. С мен винаги има поне 4 Хонди, се пак ние мафиа ли сме или да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите някаква организация да направим,вчера и днес бяхме на красна поляна(4-5 приятели),и двата дена завърших първи :chicken:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит :D , само че да е през "weekend"-a, защото през другото време съм на работа.

Малко ме притеснява времето / http://sinoptik.bg/?lid=100727011 /, но ако не завали сняг :D съм на линия.

Ако искате - Събота 13:00 на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога ще доида предполагам ще взема и приятели.Ако завали сняг слагаме зимните гуми и газзззз..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CrazyDriver

Айде на картинга :(

Събота 13:00 на пистата

Аз ли съм единствения запален по картинга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше състезание в 13 часа днес ,и маи единствената хонда без моята беше на ББТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде кажете какво стана де , направихте ли картингче ?Миналия път не беше зле , но днес нямаше как да дойде защото трябваше да пътувам извън бг.Врътката там е , че картовете са малко и ако са повече хората става леко тъпо.А и не са равнопоставени ... дори "бързите" се различават не малко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз отидох в 13 часа и не ми се чакаше края на състезанието,и си тръгнах.Затова ходя през седмицата,няма никои събираме се 4-5 4овека и яко фън,на мен ми е близко ако искате да се разбереме за някои ден и час? и там има къде да се паркира прилична работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз ходих, но беше към 3 ;) - никои не писа че ще идва, а и "Dzenky" не беше сигурен дали ще дойде /съжалявам че съм те вързал/, тъка че се организирах с един приятел.Явно имах късмет и състезанието беше свършило. Във връзка с това - някой знае ли, дали може да се проверяват тези събития някъде в нета, за да не останем неприятно изненадани и следващия път?Ако правите организация бройте имен ;) , само че през седмицата не мога защото съм на работа ;)

Редактирано от CrazyDriver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ходя другия път ще питам за телефон за връзка,или саит,а през уикенда трябва да видим кога има наи малко хора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там половината картове са скопени. От другата половина има 2-3 дето ако не си много килца летят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, има и специални картове за момичета :) мнооооого вървящи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска (тоест вече вчера) бях на красна поляна ,а преди това във бенковси на картинг,утре към 11 съм във красна пак да карам така че заповядаите!взимаите картове с облегалки те са от новите,16 и 18 номер вървят доста добре! това за красна поляна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска и аз да присъствам, но отново съм на работа :D Един жокер и от мен - Карт номер 7 - мисля че върви най-бързо от всички /или конкуренцията е слаба :) /, добре завива, но спирачките не са му много в час /ама те не ви и трябват :D /.Весело изкарване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЦ не позна :D последния път бях с номер 7,и на правата останалите ме изпреварваха,а аз съм най лек(75кила) от приятелите ми,странно ,но последния път номер 16 тотално липсваше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЦ не позна :spam: последния път бях с номер 7,и на правата останалите ме изпреварваха,а аз съм най лек(75кила) от приятелите ми,странно ,но последния път номер 16 тотално липсваше :spam:

Вчера бях там за пръв път с брат ми и трима приятели. Последен си вързах кецовете и ми посочиха номер 16. Дали щото имам шапка Хонда? :spam: И толко бях шашнат, че човека като ми каза да си обърна шапката аз му викам: Защо, да не ми я отвее вятъра ли? А той: Не бе, да си сложишкаската!Аз картинг съм карал 2-3 пъти досега, но ми направи впечатление че 16 номер върви доста яко - не губи обороти след спирачка, нито веднъж не се завъртях, а половината завой ги взимах на дрифтове. Е, поизпреварих тоя - оня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...