Jump to content
CrazyDriver

Крушки за табло на Сивик 6г.

Recommended Posts

Ако модовете решат, че темата не е за тука нека да я преместят :huh:Здравейте колеги!От известно време си търся крушки за тъблото, но без успех. Малките които са за осветяване на уредите ги открих, но големите които са за индикация не мога да ги намеря. Ако някой колега знае от каде мога да си купя такива, моля да сподели, ако ли не скоро ще пригодя някоя от малките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, аз търсих такива, без да казвам каква марка е колата те ми отговориха тва са от японка такива невнасяме и изобщо непредлагаме, целия град обиколих няма никъде. Относно малките, не ги побългарявай, при мен едната изгоря а другата мн грееше и стана черна. Дано някой обърне внимание на темата, интересувам се и аз от тия крушки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дано наистина някой да удари едно рамо за тези крушки, че ако изгорят още няколко и ще го карам на интуиция :tongue1: Относно побългаряването, това ще е краен вариант.Айде колеги, давайте предложения или идеи, как да се справим с "проблема" - или на вашите Хонди не им горят крушките :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...