Jump to content
Baduchev

Hr-v

Recommended Posts

Моля помогнете!Незнам какжо масло да сложа на деференциала на хрв-то? :lol: Имам някакво странно хъркане при пълен ляв или десен завои, качване по нагорнище ,абе като се включи задния мост. Дали изобщо ще е от маслото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vet_voychev

Отиди в Хонда горубляне там момчетата ще ти го сменят и мисля че ще се оправи, аз имах същтия проблем които се оправи след смяна на масло :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуваш тези странни звуци защото в диференциала ти няма масло.ако можеш отиди в Бултрако София,там ще намериш диференциално масло ATF-Z1 оригиналното на Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви за съветите много ми помогнахте! Всичко е наред вече и то само за 30лв. (с работата) и само за 10мин. :newbie::P :P Та понеже нямах възможност да отида до сервиз на HONDA, аз поръчах "маслото" на приятелче и той го закупи от сервиза HONDA в Пловдив. Прати ми го и за 5 лв майстор ми го смени с шприц. По важната информация обаче е че, това е някакъв флуид които след 140'000км си губи вискозитета и се сменя само с такъв оригинален на хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви за съветите много ми помогнахте! Всичко е наред вече и то само за 30лв. (с работата) и само за 10мин. :censored::boo::) Та понеже нямах възможност да отида до сервиз на HONDA, аз поръчах "маслото" на приятелче и той го закупи от сервиза HONDA в Пловдив. Прати ми го и за 5 лв майстор ми го смени с шприц. По важната информация обаче е че, това е някакъв флуид които след 140'000км си губи вискозитета и се сменя само с такъв оригинален на хонда.

В схемата за техническа поддръжка на хонда /има я в нета/ това масло е дадено да се сменя на 60 000 километра. Иначе до колкото знам от патили никакво друго не става, хърка и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...