Jump to content
stykiaz

скърцане отпред в ляво

Recommended Posts

Здравейте,проблема е следния, при по неравен път като минавам бавно(бързо не съм пробвал :lol: ) или като скоча на газта по-рязко се чува едно прискързване отпреде в ляво. Тихичко е, аз го чувам някъде отамортисьора. А и това нещо се появи когато сменях амортисьорите. Не знам дали е болка за умиране, но и не знам какво е ? Пластмасовата капачка на амортисьора на прискърцва някъде евентуално ? Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно тук няма предположения, тогава да попитам още нещо дребно.Като натискам съоединителя(само при натискане, при отпускане не го чувам) чувам скърцане, като от пружина (сигурно е това). Нормално ли е ? Да се притеснявам ли ?Какво да и проверя ?Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам това леко скърцане,смених всичко по окачването и пак си го има.Карай и не се плаши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко развитие, което може да ви улесни ако някой ми отговори. Скърцането в съединителя е пружината най-вероятно, но покрай съединителя чувам още нещо.Примерно колата седи на празен ход с отпуснат съединител и се чува някакъв лек шум сякаш ремък "скърца" при въртенето, но като обера луфта на педалана съединитела (не го натискам до долу а само горния луфт) спира това скърцане ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sturshel

лагер на пьрвичния вал.... :) или се изложих....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лагер на пьрвичния вал.... :) или се изложих....

Само с обиране луфта на съединителя е много трудно да се каже...Според мен на колегата с проблемите му трябва по-силна музика... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че вчера си купих музика и колата ми се оправи :Р Но това е защото не я слушам вече, но това е нож с 2 устриета. Ще трябва скоро жива консултация с някой майстор .... Миямото да ме чака...... !!!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и водната помпа е вариант за скърцането или виенето !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...