Jump to content
Achilles

Права тръба

Recommended Posts

Колеги, имам намерение да сложа права тръба от началото до края с ф50, но ми казаха, че за мойта 1.4 няма смисъл, защото щяло да я спъне отвсякъде, да върви по-малко и да харчи безумно много. Вярно ли е това и, ако е така какво мога да взема по повече шум отзад?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колега аз в събота ще правя това само, че на 55мм слагай смело няма такова нещо за спъване на колата трябва да е повече от 60мм за да се притесняваш от това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да попитам макар и вече при свършен факт какви са точно предимствата и наистина ли вдига разхода с много.Аз си сложих права тръба от колекторите до края тръба на ф55 и наистина вдига разхода и каточели по-леко върви колата на ниските но незнам може би си въаобразявам.И друго МНОГО започна да бучи по магистралата ми гръмна главата и мисля да сложа един заглушител или нещо ако имате идеи ....добре са дошли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам намерение да сложа права тръба от началото до края с ф50, но ми казаха, че за мойта 1.4 няма смисъл, защото щяло да я спъне отвсякъде, да върви по-малко и да харчи безумно много. Вярно ли е това и, ако е така какво мога да взема по повече шум отзад?

Какво гониш с правата тръба? Звук ? Вървеж ? Разход ? Кой ти каза за спъването ? И за това безумно много от 1.4 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Achilles

Гоня, както звук, така и знам, че колата става по-пъргава, а това за което стана въпрос, че ми казаха ми го каза човека от Крафт-а на околовръсното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкарай тръбата зад предната гума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...