Jump to content
Dangler

Кой ще бие

Recommended Posts

Хонда ЕН ЕС ЕКС с 2 турбо компресора от тода рейсинг на 2 бара налягане спортна всмукателна и изпускателна система чип на мотек преправен от тода по агресивни валове от тода само че с блокирал двигател срешу фиат пунто с спукана гума .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ще бия .

Ти НСХ-а ли ще буташ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ква е са тая помия да го ева! ;)

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ква е са тая помия да го ева! :huh:

Веднага ти отговарямСтавам сутрин пускам си ПЦ-то решавам да отворя форума и гледам в хонда спорт и тунинг 2-3 теми от 6 те който се виждат с заглавия кой ше биекато се пита само теоретично А пък пича триадули дето наистина искаше да се дръпне с някои беше оплют в 10 страници как се е осмелил да предизвика хонда ( откъде тази смелост наистина и аз се чудя )Не ми се четат такива неща в форума за това и аз пуснах такава темаДано някой колеги се усетят малко но силно се съмнявамИ аз карам малка количка,за в града е перфектна ама не пиша теми кой ще бие моита 15 годишна бракма или друга ръждясала бракма нали ?Като искам да разбера нещо такова преди ходех на бояна до преди да сложат легналите полицай сега ходя на военна рампа правя 3 старта падам си като пич ама се прибирам доволен вкъщи и никой не карам да ми чете простотиите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,много яка тема.аз самия мислех да почна да флъдвам с някакви безумно тъпи теми,щото и мен ме дразнят безмислиците които се въртят в нечии глави.а още повече ме дразни дързостта им да ги правят достояние на всички останали.иначе нямам нищо против ако си говори вкъщи с гласовете си :huh: най-накрая една смислена,но въпреки това безмислена тема в този раздел.Рибка,къде си да се включиш душицо?може би трябваше да напишеш , че срещу НСХ-а няма да е пунто,а САКСО с валове-тогава Рибата нямаше да пропусне да се впише първи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,много яка тема.аз самия мислех да почна да флъдвам с някакви безумно тъпи теми,щото и мен ме дразнят безмислиците които се въртят в нечии глави.а още повече ме дразни дързостта им да ги правят достояние на всички останали.иначе нямам нищо против ако си говори вкъщи с гласовете си ;) най-накрая една смислена,но въпреки това безмислена тема в този раздел.Рибка,къде си да се включиш душицо?може би трябваше да напишеш , че срещу НСХ-а няма да е пунто,а САКСО с валове-тогава Рибата нямаше да пропусне да се впише първи.

Е мерси за подкрепата радвам се да разбера че не само на мене ми е направило впечатлениеНе се сетих за саксо по дяволите.Нищо другия пътАз да тръгвам за работа освен че няма да мога да ребилдна двигателя на нсх-а като ме уволнят ;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toda Racing не правят части за търбо бегачки. и незнам от кога MoTec правят чипове :huh: Залагам на NSX-а

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toda Racing не правят части за търбо бегачки. и незнам от кога MoTec правят чипове :huh: Залагам на NSX-а

ти пък сега много професионално гледаш.все пак тук става дума за виртуална гонка във форум,в който средната възраст на членовете е 12 години,а осреднени превозните им средства са нещо между рикша и самоебачка ;) само колегата с този НСХ избухва много.п.п.аз между другото видях че Рибката се гласи да ходи в Плевен за инталианското.Ако е решил да се пуска със Саксото-евала,достойна постъпка.Щеше ми се да се засечем и да премерим сили,но няма да е този път че съм финансово лабилен а реших да слагам 4WS на колата и ми трябват кинти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за анкета: за и против виртуалните гонки в тема спорт и тунинг ?П.С. и да се направи отделна тема за тези гонки :huh: ?

Редактирано от anikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги изкарвайте на старта - демоде!Колата с повече натиснати копчета ще бие. Даже и на кирилица може да се види ;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се палете :huh: в момента дискутираме следното правило :

"Тема Хонда vs различно от Хонда се трие без обяснения, смятаме че подобни теми носят само негативи на форума и може би конфликти с други автомобилни форуми".

ако и вие нямате нищо против - правилото ще мине без проблеми, защото от нас никой не е виртуален гонкаджия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е тама ;) , искам и аз да изложа виждането си, но колегата не е уточнил с кой двигател в пунтото, ако е 1.7D са на кантар ;)p.s - 100% съгласен с Лукчо, има tuning.bg там да се гонат различни марки, тук само Хонда :huh:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,ето едно клипче поздрав за Рибката,че гледам някакво Саксо има на него:huh:Риба,и твойто ли е толкова олекотено?;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си че тва Саксо върви шото е много леко ама то е опасно леко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Тема Хонда vs различно от Хонда се трие без обяснения, смятаме че подобни теми носят само негативи на форума и може би конфликти с други автомобилни форуми"ако и вие нямате нищо против - правилото ще мине без проблеми, защото от нас никой не е виртуален гонкаджия :huh:Ако това се превръща в анкета - "За" прилагане на правилото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

Toda Racing не правят части за търбо бегачки. и незнам от кога MoTec правят чипове :lol: Залагам на NSX-а

Много професионално гледаш на нещата иначе съм запознат с работата на мотек и тода.Просто когато човек е толкова ограничен като мене е трудно да се изразява правилно :lol:Иначе и аз съм ЗА с 2 ръце и 2 крака да се трият темите за виртуалните гонки Редактирано от Dangler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе,е тва е най-смислената безсмислена тема която съм чел напоследък.Ще бие Трабанта с мотор от МИГ 29.Ако това се превърне в анкета за горепосоченото правило,със всички крайници съм "за" прилагането му,че от пускането на такива теми ми изтекоха водите вече и получих разкритие... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...