Jump to content
Dulgia

Honda Vs Fiat

Recommended Posts

Извинявайте за иначе детския въпрос и спор,но с един познат от доста време спорим на тая тема и той има свое мнение аз мое си.Та искам да ви попитам ако някой има представа коя кола ще даде по-добро време на 400м драг рейс.Honda Civic 1.5 90hp 94г или Fiat Regata 1.8 115hp мисля че е 86 година.Вижда се разлика в конете и в работния обем на двигателите,но ас съм на мнение че хондата има много по-бързо ускорение от тоя дръгел и специално на драг ще даде по-добро време.Моля ако някой разполага с някакви данни или просто знае да ми помогне защото не мога да намеря данни за тоя пусти Фиат и не мога да го сравня с Хондата а почти съм убеден в това което твърдя,а много ми се иска да прекратя тоя спор щото вече ми писна.Благодаря предварително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво толкова спорите,според мен няма нужда да се карате,пуснете се и каквото стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав е колегата, много приказки ще са излишни, дръпнете се три- четири пъти, ей така за статистика и то ще си покаже!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен,само че аз карам Фиат пунто той Ауди,и няма как да стане.Иначе аз съм фен на японците той на италианците и секи си държи на своето.Иначе естествено че бихме се пуснали. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквато и разлика да има в конете ,наи добре се разбира ,кои- кого на гонката. Мисля,че хондата е по бърза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че се намесвам, може и да бъркам, но не знам за Регата 1.8 :offtopic: , може и да бъркам де...знам за бензин 1.5 и 1.6, както и за дизел 1.7 и 1.9, но точно за 1.8 и то 115 hp не съм чувал ?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pamo

Има Регата 1.6 двувалова 8 клапана 105к.с. - да не е такава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за регата.преди 10 г. имах такава.беше 1.8 115кс.няма такъв ковчег колеги,честно ви казвам :offtopic: помня,че за 2 месеца и бях и правил 3 основни ремота...оште ме държи сега като чуя регата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам Д15Б2-ка и ти казвам че от три старта ше го биеш 4-пъти стига да тръгнеш като хората,Защото наще Хонди са си слабички и ако изпуснеме старт трудно догонваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Icono,kolega ti kato si imal takava regata mojesh li da dadesh otgovor?Smisul vurvejna li e.Znam 4e kaza 4e e kov4eg otnosno 4upeneto,a tva as nai dobre go znam vse pak sum s italianski koshnik i as kolkoto pove4e go pravq tolkova pove4e se 4upi specilno moeto de.Ama po princip takava slava se nosi na italiancite 4e sa 4uplivi.Ta taka de vaprosa mi e vupreki 4e mn se 4upi vurvi li vse pak.Blagodarq na vsi4ki 4e sa otdelili ot vremeto si da dadat otgovor vse pak :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип незнам Регатите какви са им моторите и колко вървят но гледах гонка от която се озъбих.Вижте и вие. http://vbox7.com/play:21de2db8Само да подчертая че регата беше пред блокиране на двигатела (затова и пише на нея ЛАСТ РИДЕ)олекотена доста предния и задния капак бяха от този пласмасовия картон назнам как се казва и ако не се лъжа имаше само шоферска седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...