Jump to content
manniakk

Месечна среща - София - 26/10/2008 - 13:00

Recommended Posts

София - 26/10/2008 - 13:00

Зад Булгарплод

 

Публикувано изображение

 

Айде, не остана време....

 

п.с. Да не забравите че часовника се връща с 1 час :D и да отидете с час по рано

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ида, ида ... с най - новото хонда - попълнение в клуба! Още един зарибен ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там ;)Някой ако му се намират повече стикери на клуба да донесе, че да дадем на куките да си ги залепят на полицейските Астри. Нали все пак те са най-големите фенове - заявили са редовно участие за всички наши месечни срещи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей , не усетих кога дойде пак време :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

на сватба съм в събота в МЕЗДРА и дано успея да доида в неделя,надявам се 4е няма рано,рано да се разтръгвате:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма няма, ама да се надяваме че и ти няма да дойдеш в 6 ;) .и да не дойдеш пиян от сватбата ;) ;) :P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм там ;) Дано този път се организираме да тръгнем повече хора от ж.к.Надежда.Призовавам всички съкварталци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги замених тунингованото купенце 5та серия за не тунинговано 6та и смятам да Ви го покажа в неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави ще се видим на уреченото място...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Оги Девил успее да ми оправи бронята до тогава ще дойда да ви видя да полафим малко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеЖивот и Здраве- и аз ще се появя :lol:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да си домъкна задника в неделя дано само времето бъде с нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сьм ама не с хондата а с не6то друго 4е хондата е в бокса заради един бакшиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да дадете някоя идея за това кьде да си оправя колоната и прага като се видим.Нов сьм сред вас но в Щатите карах хонди близо 3 години и тук една и полувина.Дано да намеря сродни души сред вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ако Оги Девил успее да ми оправи бронята до тогава ще дойда да ви видя да полафим малко ;)

Eла ела .... в последно време и без това по срещите се появяват все повече японски бегачки различни от хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм (сме) разбира се :angry:.Много бегачки,много каручки,много басове,много "мигащи" Астри и е много яко ;):);).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да кажа, че сега се сещам - сменете си часовниците, да не кибичите ненужно.

Сменили сме ги ;) .Този път и аз съм там ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

И аз бях на срещата само дето нямаше други :) Защо толкова рано се разотидохте тоя път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде чакаме снимки :)

СНИМКИТЕ ОТ СРЕЩАТА

 

П.П. Някой остана ли след нас да снима жълтия Скайлайн на MiHo?

 

Давай видеото......

 

Хаха, държиш да те показваме как падаш от CRX ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апропо сега се сетих пак за тая месечна. Колегите ( и в частност двамата рацери с ROVER-рите) и аз обичам високите скорости , както и да си вдигам адреналина с колата си, но гледам като го правя да не застрашавам ничие здраве!Това, което правехте вие последните 15 минути преди да си тръгна от срещата граничеше с безмозъчност! И тия неориентирани и некоординирани маневри дет ги правехте в непосредствена близост до толкова много хора не показват нищо друго освен пълна липса на здрав разум,пък после продължавайте и да се чудите какво правят и катаджиите на месечните! Пак казвам и аз обичам да си вдигам адреналина с колата си , както вроятно и доста голяма част от членовете на този клуб , но за всяко нещо си има време и място .Постарайте се следжащия път като ви досърби десния крак да отидете на място ,където евентуална грешка от ваша страна няма да коства здравето , а недай си боже и живота на някого!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubik

Маи има и вървящи,даже?особено ако са сини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, изпуснах и тази месечна среща... Извинявам се на колегите, които ме очакваха. Обещавам да се реванширам с нови изненади следващият път. Снимките са много яки. Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй яко съборче мн рексчета евала,мн красиви особено синия вт...момчета като видете червено рексче с пловдивска регистрация не го блъскаите :) че сам от скоро в сф ,студентче и мн ме кефи града и някои ден ако приемате маини с хонди може да се приесиденя към сбирките ви :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй яко съборче мн рексчета евала,мн красиви особено синия вт...момчета като видете червено рексче с пловдивска регистрация не го блъскаите :lol: че сам от скоро в сф ,студентче и мн ме кефи града и някои ден ако приемате маини с хонди може да се приесиденя към сбирките ви :D

Винаги си добре дошъл :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси мерси ,ще се постарая да идвам на срещите ви малко със софиянци хондаджий да се запозная ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...