Jump to content
mr97%

Купуване на нова хонда не от бг

Recommended Posts

Привет!наскоро започнах да си мисля за намирането на заместник на вече вехтичката ми B15B2 и се заразгледах по цените на новите. мои познати ми разправят как видиш ли в германия например можело да се намери почти всичко ново на цена значително по-ниска от тези тук. гледайки сайтовете на хонда.бг и хонда.де (германия) мисля че разлики не видях, освен че в германия има по-голям избор от стандартни нива на оборудване. може би нещо подобно вече е дискутирано и мита "по-евтино, а пък същото извън бг" да е развенчан - ако е така моля за извинение за спама, но ако не, може ли някой да осветли този въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаеш ,че друго си е си я докараш ти и да знаеш какво си правил по нея след докарването и , отколкото да купиш една от Тук , купена от там за около 500 евро , "изкърпена" "измита" стегната и на цена вероятно по висока от тази на която ще си я докараш ти ;) Не казвам ,че няма некоректни търговци в БГ но повечето гледат да те цакат , хубава работа ама циганска. Правя евала на колегата от Варна BOSS`HOGG , винаги са ми правели най голямо впечатление неговите коли , личи си ,че просто момчето ги пробира ,стяга и хайде на пазара и то на доста приемливи цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr97%

най-вероятно си прав. Между другото извинявам се за дублиращата тема, току що открих друга дискусия, която засягаше и наводнени американски сивици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега,и на тази тема може да хвърлиш едно око.Незнам вие как сте,но всичко което купувам от Бг,го купувам със страх.Имам чуството,че всичко което се продава тука е с компромис в качеството.Може и да съм си го втълпил,но отдаде ли ми се възможност да си купя нещо от вънка,нямаше да се замислям.

Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си от Германия там е истината. Поне ще ругаеш Германците а не Българите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си от Германия там е истината. Поне ще ругаеш Германците а не Българите.

Samo rajdata deto im e v izobili e v germania. A i tam sa se namestili arabite :rolleyes:Nai dobre ot HONDA dealer koito e izkupil kolata (buy-back).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията и насоките! Ясно е само, че от Бултрако няма да си взема следващата Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаеш ,че друго си е си я докараш ти и да знаеш какво си правил по нея след докарването и , отколкото да купиш една от Тук , купена от там за около 500 евро , "изкърпена" "измита" стегната и на цена вероятно по висока от тази на която ще си я докараш ти :D Не казвам ,че няма некоректни търговци в БГ но повечето гледат да те цакат , хубава работа ама циганска. Правя евала на колегата от Варна BOSS`HOGG , винаги са ми правели най голямо впечатление неговите коли , личи си ,че просто момчето ги пробира ,стяга и хайде на пазара и то на доста приемливи цени.

Купи си от Германия там е истината. Поне ще ругаеш Германците а не Българите.

Samo rajdata deto im e v izobili e v germania. A i tam sa se namestili arabite :D

Nai dobre ot HONDA dealer koito e izkupil kolata (buy-back).

 

...абе вие въоще четете ли или само пишете ???

човека иска да си купи НОВ автомобил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен фсичко е въпрос на късмет.дали от тук или там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Турция била далавера да си купиш Хонда...по-евтини и такива ми ти работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В турция сглабят Сивик седан.Рамата му започва с - "TR....". Предлагат се само в арабския свят и на вътрешния им пазар разбира се. Излизат между другото с около 10 хиляди лева по-скъпи от седаните в БГ, които рами започват с "JHM......" :D Било така, защото имали сто вида данъци и накрая така наречения данъл лукс :lol: То и в БГ има върнати коли, само че избора е доста по-малък да кажем от FUGEL - Германия. Общо взето зависи от колата, която се търси. Късмета също играе известна роля.Колото и да гледаш колата, все нещо малко може да си пропуснал.А най-хубавото е че ако се вземе кола още в гаранция от Хонда, гаранцията важи и тук. :D

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа И искам да помоля накои от клуба да ми каже пт каде да си закупя една лепенка чух че майната ги продава но несам сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, погледни този италиански сайт. Има и нови коли.Пращам ти линка за един Сивик, на мен ми се струва евтино спрямо цените в БГ, но понеже не разбирам италиански, мой познат ми преведе някой неща точно за тази кола. Пише, че ако се купи до края на Октомври цената и е 13 500Е, а след това става 18 120Е. Също не знам как стой въпроса с гаранцията. Успех с намирането на колаhttp://secondamano.it/iad/auto-e-moto/auto...0abc1nilf784159http://secondamano.it/iad/auto-e-moto/auto-vendita/honda/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...