Jump to content
lazarov

Чудо или менте е Ffi

Recommended Posts

Здравейте!Знаете ли нещо заFFI,ползвали ли сте го,добро нещо ли е или поредното менте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти ползвал ли си от тези таблетки.Аз имам позната от София, която е един от дистрибуторите за за София и много ми ги хвали.А това е човек, който няма да ме излъже.А ще си взимам от тях да ги пробвам.Ако си ги пробвал сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Преди 2 години срещу фирмата е предприето разследване в щата Флорида (където е седалището) за "умишлено подвеждаща реклама".

След което подправката е регистрирана като "подобряваща съвместимостта на бензинови двигатели произведени преди 1973г (!) с безоловния бензин"

Преди месец-два беше повдиган въпросът и бързо търсене в гугъл показа че НЯМА отзив от човек неработещ като разпространител, който да е положителен.

Продуктът се разпространява на базата на "масови дистрибутори" - купуваш 100 блистера с таблетки с 10-20% отстъпка и продавайки ги печелиш от разликата ;), т.е. ако успееш д аги пласираш на достатъчно балъци, наистина си на сметка

Хербалайф нещо говори ли ви? Този продукт в момента се продава само по интернет... защо ли ;)

 

Ум царува, ум робува, ум си купува вечни машини.

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време имаше един образ във форума дето явно беше се набутал да купи на едро. Търсеше всякакви начини да ни ги пробута. Потърси кой беше сигурно има още , надали някой си е купил ;) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...