Jump to content

Recommended Posts

Здрасти,Вчера смених маслото на любимата с някакво Mannol Еnergy 5W30 полусинтетично. Същият вискозитет синтетика на Motul беше 160+ лева и малко ми приседна, та затова се спрях на това, но не съм и чувал тази марка. Била немска. Имате ли някакви впечатления?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си бях купил преди за скутера такова манол,самоче двутактово и не бях много доволен!Даваха го бездимнно,но пушеше като кумин!След като го махнах и сложих мотул пак бездимно,мотора не пушеше грам!Та затова аз лично не съм доволен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Вчера смених маслото на любимата с някакво Mannol Еnergy 5W30 полусинтетично. Същият вискозитет синтетика на Motul беше 160+ лева и малко ми приседна, та затова се спрях на това, но не съм и чувал тази марка. Била немска. Имате ли някакви впечатления?

Чувал съм за нея хубави думи :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, преди време, в един сайт за Хонда, на руски език, пишеше- не рекомендуется Mannol /не се препоръчва Mannol/ , сигурно са имали нещо предвид. Но пък от друга страна, тук май наливат Mannol на всички таксита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Вчера смених маслото на любимата с някакво Mannol Еnergy 5W30 полусинтетично. Същият вискозитет синтетика на Motul беше 160+ лева и малко ми приседна

...ми Мотул 10/40 е 66 лева 4 литра полусинтетика кви са тия 160 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Preluden

...ми Мотул 10/40 е 66 лева 4 литра полусинтетика кви са тия 160 :)

Ми не знам... беше Motul 5W30 и като попитах за цената, оня като каза "Ами сто шейсее и..." и аз го прекъснах: "Мерси. Ама ще взема от онова на долния рафт." :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...