Jump to content
angel_16v

проблем с хидравликата

Recommended Posts

Днес забелязах като вдигнах колата че е омаслен левия носач с маношона и изобщо от лявата страна.Хидравличното масло също е малко под минимума а скоро пак доливах .Това рейката ли е и какво мога да направя?Ремонтира ли се рейката или дадължително се взема нова и скъпа ли е?От Пловдив съм каде ще ме посъветвте да отида?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич и аз съм така провери си съдчето с течността дали не е пробито някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е пробито.Рейката ще е вапроса е дали се ремонтира и каде да отида дано да не се решава проблема само с нова зашото ми се струва че ще е дебела цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София има няколко места където могат да ти я рециклират,нова мисля че ще ти свалят кожата....Не съм сигурен за цени.Но първо провери дали е рейка или нещо по-дребно.Дано съм полезен :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всяка информация е полезна.Колата нито тресе волана си се върти перфектно само губи масло.Добре каде в Пловдив да отида?Казаха ми някаде към КАТ след ТХВП в дясно някой дали знае нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoBiTo

Не си и помисляйте за нова аз съм търсил, цената която ми казаха --- направо паднах от коня 3200лв. нова :) :) :dry:

Редактирано от BoBiTo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си и помисляйте за нова аз съм търсил, цената която ми казаха --- направо паднах от коня 3200лв. нова :) :) :dry:

Трябваше да ги питаш :"вие цяла кола ли ми давате" :) М-у другото един приятел си рециклира преди около година рейката иако не ме лъже паметта му излезе към 200-250лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в казанлък има две форми които рециклират рейки - и в зависимост от рейките ремонта излиза от 160 до 200 лв. слагали сме такива рейки - понякога обаче ако е много износена рейката протичат за няколко месеца - няма гаранция колко ще изкарат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има леко сълзене (почти незабележимо) от тръбичката, която върви в дясно над рейката. Доколкото успях да видя, изпуска масло от основата на кормилното устройство. Предложиха ми цяла рейка (не продавали само тази тръбичка!), но цената е кожодерска. Сега ще свалям тръбичката и по нея се надявам в Пловдив да ми направят нова. Дано да има ефект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същия проблем и аз съм от Пловдив. Мога да ти кажа на мойта Сивик 94-та ми казаха 150-200 лева за рециклиране - сервиза се намира от гара филипово като тръгнеш към моста на ален мак вдясно преди складовете на ексако по една калдъръмена улица . Човека е професионалист , мога да ти гарантирам , че ще я напраи . И мойта е за правене , ама пролетта ,, ся не пуска още много . Ако ти вии при навиване на волана за пълен ляв или десен ходи да ти я прават .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...