Jump to content
Guest dj_ceci

Колко пари излиза Хондата след първоначалната цена

Recommended Posts

Guest dj_ceci

Здравейте на всички.

Съжалявам за това,че пускам тема,която вече съществува,но така и не успях да я намеря.Пък и предполагам,че старата вече не чак толкова актуална(все пак цените се менят).Та по същество:предстои ми да стана пълноправен член на форума,копувайки си хонда,но парите ме ограничават-разполагам с 3300лв.

Насочил съм се главно към 5г. хечбек.Нещо от рода на

1.5-90 коня или 1.5 втек-

90так,но съм склонен и към 1.3-75

Цвета е без значение само да е здрава.

и в главата ми въниква вапрос "Колко ще ми струва прехвърлянето и обсулжването на задължителните консумативи и евентуално едно каско?"

Та да знам до какви пари да свалям и търся :lol:

 

п.с.надявам се тук да и е мястото на темата,ако не е моля за извинение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей бъдещ kолега ;) Виж тези две обяви........http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11221157263755442http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11222895302980779Смяна на консумативи масло,филтри,ремаци+ангренажен (ако се налага) най-много 200 кинта, но мисля, че 150 ще свършат работа (лично мнение) ;) Много е относително и не може да се каже с точност , не се знае дали няма да има нужда от по голямо обслужване..... накладки... нови гуми.... и още неща.... зявиси в какво състояние ще е колата :lol: Късмет :lol:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Мерси! :thumbs1:

И аз го гледам това мобиле.Има офертички ама тряя да се ваоража с доза тарпение :)

Очаквам още мнения ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро си купих хондичка но не съм сменял колсумативи беше и регистрирана затова дадох 22 лв за смяна на талона и каско 300 лв но моита е 97 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,преди два месеца дадох това : 35 лв.прехвърляне130 лв. застраховка120 лв. ролка и ремък + смяна 70 лв. масло (взех го с 30 лева надоло) 30 лв. смяна антифриз 70 лв прехвърляне (доло горе) 60 лв. оставашия данък до края на годината 90 лв. аларма (пак 30 лв надоло)Мисля че това са най- основните разходи

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е мноо разтеглива............ Хонда Хулиганката май най точно те ориентира..............кажи дали е нов внос или е карана и т.н.......щот обслужена кола е едно а при другите има малко задължителни разходи

Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина доста разтеглива тема, но няма да сгрешиш, ако си предвидиш 600-1000 лева повече, за това онова, защото в момента цените в КАТ са направо....Моята е нов внос, това което платих:1. Регистрация, еко такса (тъпо наречена продуктова), табели, всичко 320 лева2. ГО - 141 лева3. Масла, филтри, др. - 260 лева(без ремъци и ролки)4. Каско 612 лева включително маркирането5. Аларма (заради каското) 80 лева с поставянето6. Ксенон 110 лева (от китай)И още разни дреболии които не се сещам вече, но моята е нов внос, и само за доставка от германия ми резнаха главата с около 600 евроАйде успех, дано намериш някоя хубавелка, която много да те радва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

:D Да, прави сте, че темата е малко разтеглива.Обаче би била мн полезна за всички като мен ориентирани и с недостатачно опит.

За сега се спирам на регистрирана в България,защото има тенденцията новия внос да ги продават на същите цени,че и по-отгоре :D , а не си плащат уж задължителната еко такса и излиза солено(говоря за автокъщите) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега доста правилно си се насочил, това е най-добрия вариант, и ако е карана и обслужвана от мераклия, даже по-добре от нов внос, успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci
Като гледам аз в мобилето няма особено мн обяви от Дупница,а там са вече доколкото чувам с автокъщи дори и по селата.Това ме навява на мисълта че там бизнеса им върви и без допълнително рекламиране из нета :worthy: . Та тази неделя дето идва ще ходя там и дано да я намеря и мойта най после :worthy: .Някакви мнения за Дупница или случки.Ако не е там май ще ходя от другата страна на балкана :worthy: ,че в Монтана,Плевен и тн. са драстично по евтини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дадох около 900 лв отгоре:150 - регистрация;210 - екотакса;400 - обслужване (ремъци, масла, филтри);140 - застраховка гражданска отговорност.Но вече съм на мнение, че е най-добре е да купиш кола от някой колега от форума. Поне ще си сигурен, че преди теб са се грижили добре за нея. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest malkia

Като гледам аз в мобилето няма особено мн обяви от Дупница,а там са вече доколкото чувам с автокъщи дори и по селата.Това ме навява на мисълта че там бизнеса им върви и без допълнително рекламиране из нета :worthy: . Та тази неделя дето идва ще ходя там и дано да я намеря и мойта най после :worthy: .Някакви мнения за Дупница или случки.Ако не е там май ще ходя от другата страна на балкана :worthy: ,че в Монтана,Плевен и тн. са драстично по евтини

колега аз сам от плевен тук няма много хонди4ки и цените им не са от наи евтините,аз моята е купих преди месец,и мога да ти кажа и колко ми стапа вси4ко но моита е англииската,а за монтана и враца,има и евтини,но аз лично не бих си жзел кола от там,но ако имаш касмет може и да се натакнеш и на хубава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci
Аха,аз просто явно съм останал с такова впечатление,защото в мобилето какво и да погледна се е евтино в северозападна България :) .Добре е инфото от първа ръка :) все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 950 лв. поне на мене ми излезе толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

70 лв - КАТ740 лв - Застраховки200 лв - Данъци410 лв - Сервизно обслужване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...