Jump to content
dj_freak

Пръскалки за чистачките

Recommended Posts

Здравейте на всички съфорумци. Наскоро установих един факт в който се съмнявах отдавна. Монтирах си скоро халогени, свалих бронята предна , за да ми е по-лесно и какво установих. Имало е отвори за пръскалки за фаровете и са ги махнали и запушили дупките на бронята. И преди смятах че съм имал такива пръскалки ама... Имам стандартен бутон на таблото за пръскалките на фаровете. Като го натисна се чува, че работи помпичката ама вода йок. Маркуча от помпичката беше прегънат и завързан с тел. Та колеги моля ви ако някой някъде срещне такава хонда сивик 6-та , да направи една снимка да видя дали не са еднакви като тези на англичанките, та да зема да си сложа. Оказа се че тая мойта хонда е някакво яко изпълнение. Чао за са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не мога да помогна но и мен ме вълнува тоя въпрос, даже не знаех че на 6 ген има такава екстра и смятах да си присадя от друга кола. При теб къде се намира тоя бутон, и с колко помпички ти е казанчето за водата, може би 3?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето е с две помпички. Защото моята е седан. Тези сивици са много редки но има. Виждал съм и друга но на снимка. Бутона е до този за задния габарит. т.е под лявата духалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето е с две помпички. Защото моята е седан. Тези сивици са много редки но има. Виждал съм и друга но на снимка. Бутона е до този за задния габарит. т.е под лявата духалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...