Jump to content
stamatov

Имали крушка на пепелника на Civic Angl. '96

Recommended Posts

Колеги извинявам се предварително за темата която сигурно за повечето от вас е елементарана но идя си нямам от каде да проверя имали крушка на пепелника в колата ми или не и ако има как да я сменя опипвах с пръсти немога директно да погледна вътре няма резултат надявам се да помогнете.п.п. и запалката не работи преди седмица работеше :stupid: Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, да има лампа в пепелника и се сменя на място трябва да имъкнеш самия пепелник и да махнеш пластмаската на крушката малко е кофти но става с повече търпение.Другия вариант е между копчето на климатика и рециркулацията на въздуха има два глухи бутона зад тях има винтове.Дано съм бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за запалката почти на 100% съм сигурен че е от изгорял бушон,и аз имах същия проблем,сменяш го и готово :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах бушоните не е от там но ще дам на някой жичкаджия да я прегледа крушката я смених :) мерси на колегата Тyре-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за запалката: погледни да ли е здрава спиралата на самата запалка. Да не просто да е нагоряла и да се е прекъснала. Или просто провери да ли има 12 волта :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен (Аеродек, 1999) крушката се сменя, след като се свали пепелника и с къса отвертка се свали "кутията" на самия пепелник. Иначе смяната си е жива мъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...