Jump to content
PB8774HH

вапрос кам колегите с рексове

Recommended Posts

имам рекс з5 124кониа и искам да му сложа генерациа но е само 4 2 1 ниама 4 1 за този мотор. колеги имали разлика вав високите обороти колата цепили се по барзо молиа хора с опит да споделиат за6тото мисли 4е колата дте е силна в ниските и средните обороти с тази генерациа 4 2 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми моита е с 4 2 1 и си варви добре,колегите които слагат казват че има доста добар ефект.аз моита така я взех и не знам как е била преди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PB8774HH

мерси колега о4аквам и други мнениа по вапроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах точно какво питаш, обясни моля те пак, с каква си сега и каква искаш да сложиш ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега сам с обикновена 4 1 а искам да сложа 4 2 1 спортна генерациа и за6тото знам 4е спортната генерациа наи хубаво да е 4 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, предполагам под спортна имаш предвид полирана и изолирана за по-бързо движение на газовете...ако сложиш такава 4-2-1, вместо сегашната 4-1, ефект ще има, както сам каза, най-вече във високите обороти. До колкото знам за твоя двигател ( аз съм със същия ) се препоръчва 4-1, така че най-добре ще е ако намериш такава " спортна " но ще е бая трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

има, има :fun:Разгледай в ebay имаше 4-1 за д16 - дълга както си му е реда.П.П. всъщност сега като гледам, в момента няма, но преди няколко месеца имаше перфектна 4-1 ... може ако почакаш пак да се появи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги но за момента има само 4 2 1 остава да 4акам да излезе не6то от ебеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Pepix_ обясни ако обичаш, как препоръчват 4-2-1 за Д16А8, след като заводски излиза с 4-1? А тия цени в лева от интернет за хартиени колектори ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

lookcho що не я е затворил тая тема още???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...