Jump to content
Guest PHOTOCH

Ксенонови крушки

Recommended Posts

Guest PHOTOCH

Гледах в Практикер по 18-20 лв.Заслужава ли си да ги купя?Евтини ми се виждат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S

Гледах в Практикер по 18-20 лв.Заслужава ли си да ги купя?Евтини ми се виждат...

Колега тва не е Ксенон тва са обикновенни халогенни крушки боядисани в син цвят и светят даже по зле от нормалната халогенна крушка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BLEIN MONO

Както каза колегата не си заслужава, фабричните ти светят може би по-добре, ако искаш да подобриш положението най-добре се насочи към истински ксенон :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Колега аз си купих Osram Night Breaker +90 за 14лв.бр. и сам много доволен.Даже моите фарове не за от най запазените.Разликата се видч веднага щом ги скожих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Osram Night Breaker +90 за 14лв.бр.

един глас за тия крушки и от мен :hondarulez: но иначе истинския ксенон няма аналог :worthy: Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах в Практикер по 18-20 лв.Заслужава ли си да ги купя?Евтини ми се виждат...

Ако са както казва TYPE-S, даже са доста скъпички има ги по 10 лв, двете :hondarulez:

Колега аз си купих Osram Night Breaker +90 за 14лв.бр. и сам много доволен.

като чета за тея кружки все повече се надъхвам да си купя. Само да остане някой лев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам се замислил да си купя такива 90%+ Мн колеги ми ги хвалят . ;) моите фарове са уж супер... дано и с хубава крушка светне че дългите светат в небето а касите в земята ...(на метар пред мен)странна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен разлика няма имам ги от 1 год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...