Jump to content

Recommended Posts

С Акорд съм с 17 цолови гуми. В книжката пише че на такива гуми не могат да се слагат вериги, а трябва да се сложат 16 цолови зимни гуми. Обаче на шофьорската врата пише само за 17-цолови. Дали мога да сложа 16-цолови зимни, и изобщо дали си заслужава или 225/17/40 са си добре и за през зимата?Имам едни малко използвани 15-цолови зимни гуми, но те сигурно съвсем няма да станат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва и джантите да сменям нали? Не може директно на сегашните си джанти да сложа 15-ки или 16-ки?Като имаш предвид новия акорд 7-мо или 8-мо поколение имаш предвид? Аз съм със 7-мо от 2008.

С Акорд съм с 17 цолови гуми. В книжката пише че на такива гуми не могат да се слагат вериги, а трябва да се сложат 16 цолови зимни гуми. Обаче на шофьорската врата пише само за 17-цолови. Дали мога да сложа 16-цолови зимни, и изобщо дали си заслужава или 225/17/40 са си добре и за през зимата?Имам едни малко използвани 15-цолови зимни гуми, но те сигурно съвсем няма да станат?

Колега един приятел с новия Акорд със 17 ки оригинални си сложи за зимата 16 ки 205/55/16 перфектно е за зимата колкото по тесни толкова по-добра тракция с тези 17 ки 225 зимата ще има да боксуваш.А иначе ако си с новия акорд стават и 15 ки джанти изпробвано е.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Е няма как на 17-ки джанти да сложиш 15-ки гуми ... или сменяш джантите, или не сменяш размера на гумите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде да си купя най-изгодно 15-ки? Сега съм с лети джанти.

Е няма как на 17-ки джанти да сложиш 15-ки гуми ... или сменяш джантите, или не сменяш размера на гумите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...