Jump to content
tass

Смяна крушки за осветление на заден номер.

Recommended Posts

:punk: Здравейте колеги. Моля Ви за съвет, как да сменя изгоряла крушка за осветяване на задният номер. Самият регистрационен номер пречи на пластмасовото капаче, което скрива крушките. Както знаете регистрациония номер е занитен и няма сваляне. Honda - та е Англичанка 6г. седан. Благодаря Ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk: Здравейте колеги. Моля Ви за съвет, как да сменя изгоряла крушка за осветяване на задният номер. Самият регистрационен номер пречи на пластмасовото капаче, което скрива крушките. Както знаете регистрациония номер е занитен и няма сваляне. Honda - та е Англичанка 6г. седан. Благодаря Ви предварително.

не е седан а 5 врат хетч. А крушките се сменят много трудно. Развиваш болчетата и с 300 зора изваждаш пластмаската. Сменяш крушките , но за сметка на това не успяваш да закачиш цоклите където са си били защото номера ти пречи. Оставяш ги да се мяткат вътре и с още 300 зора слагаш пластмасата. Абе с 2 думи ако не махнеш номера си е жив та*ак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk: Здравейте колеги. Моля Ви за съвет, как да сменя изгоряла крушка за осветяване на задният номер. Самият регистрационен номер пречи на пластмасовото капаче, което скрива крушките. Както знаете регистрациония номер е занитен и няма сваляне. Honda - та е Англичанка 6г. седан. Благодаря Ви предварително.

не е седан а 5 врат хетч. А крушките се сменят много трудно. Развиваш болчетата и с 300 зора изваждаш пластмаската. Сменяш крушките , но за сметка на това не успяваш да закачиш цоклите където са си били защото номера ти пречи. Оставяш ги да се мяткат вътре и с още 300 зора слагаш пластмасата. Абе с 2 думи ако не махнеш номера си е жив та*ак.
Благодаря за съвета колега, аз стигнах само до момента с развитите винтчета и тогва ударих греда. Явно ще трябва да се позанимавам по дълго с тази занимавка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем пробвах да сменя и не може сигурно ще трябва да свалям номера... дали няма някой друг начин :unsure:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам темата е изтупана от прахта,ама имам солюция!Понеже скоро го правих. Малко е играчка,ама пък е лесно. 1.Отваряш багажника - 5тата врата2.Сваляш пластмасовата кора от вратата и виждаш 4ри гайки(от задната страна на номера като положение се падат)3.Отвиваш гайките - мисля беше ключ 84.От там пада пластмасовия панел на който е номера.5.Натам ще се оправиш лесно!Просто се започва отзад напред.Успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, но аз реших проблема с леко отчупване на пластмасовите щипки които държат номера, след което достъпа до крушките е възможен. Поздрави

Редактирано от kokodaf
не е необходимо да се цитира предходното мнение - достатъчно ясно се вижда посоката на разговора .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших проблема по мързеливия начин. С макетно ножче отрязах малко от черната пластмаса, там където пречеше да измъкна надолу стъклото на лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за съветите :) В крайна сметка и аз направих варианта с макетния нож! Пак Благодаря :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...