Jump to content
Guest TaSkoHolicS

дясно вътрешно каре ПРОБЛЕМ!

Recommended Posts

Guest TaSkoHolicS

здравейте,та става въпрос за дясно вътрешно каре. проблема, е че моето като че ли никво го няма и поразпитах тук- так за смяна... оказа се, че схема на атомна бомба мога да намеря по - лесно от това каре :(. Някой има ли идея къде да го намеря това чудо и горе долу колко ще ме удерат! Чух нек'ви коментари че от представителството (карето вървяло барабар с полуоската) искали 1700 лв. :( ?!!?Говорим за Сивик 1.5 VTEC-E 95-та с ДВГ: D15Z3, английска сглобка !Всякви идеи и оферти са добре дошли. Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

може да си го регенерирашдоста по ефтино ще излезе естествено и по малко ще изкара ама 1700 лв. .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TaSkoHolicS

проблема основно е че предния собственик я удря от пред в дясно и от там го наранява. сега единия лагер вътре е "отхапан", а самата чашка е надрана отвътре цялата. това дали ще може да се регенерира? горе- долу заслужава ли си идеята? вчера намерих няква турса за 170 лв. и оригинална втора ръка за 195 лв. (само за карето говоря)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Пробвай в сервиза на Роувър след Красно село по посока Овча купел. От там си купих предна дясна полуоска + шарнир за 92 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

В един мага зин на "Христо ботев" и "Цар Симеон" ми казаха цена:110 лв.И аз трябва да го сменя същото каре........много ми щрака на навит волан и в двете посоки........всъщност не съм сигурен дали е вътршно но вече проверих колко струва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

АБЕ АЗ СЕ ОБЪРКАХ МОЙТО КАРЕ МАЙ НЯМА НИЩО ОБЩО С ТВОЙТО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

Напиши ми броя на зъбите и диаметъра на полуоската :ph34r: имам и двете карета но не знам дали съвпадат.ще ти го дам за 80лв с маншона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vmom

Преди 1 месец смених точно каре на предна гума и струваше 120 лв с маншон + доставка (след като си го разглобил и си видял точно модела). Магазина се намираше в София на Ломско Шосе в началото на Надежда. Монтирането не е толкова просто и ще ти излезе около 30 лв ако отидеш при някой (това е горе долу средната цена). Помня че бяха 2 вида карета с маншон в зависимост от годината но и двете бяха по 120 лв.По-добре го смени до като е време, защото може да минеш и още 20'000км с него без проблем, но може и още утре да ти се счупи блокира гумата, после да ти отрежат главата пътната помощ която ще те качи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...