Jump to content
K1r1L

повече от 152м/h не може

Recommended Posts

чета аз и гледам изведнаж ми се привидя 152 мили после :rolleyes: се успокоих че е километриами не е нормално 152 да вдига към 170 вдигат... от тоя модел

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на газ си е напълно нормална тая скорост ако е било наравно де , а ако ти е надута газта да гори 20 на 100газ , тогава може и 180 на вдигне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ето д13б2 колко може да направи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от пътя дали е равен , нагорнище или надолнище :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти лично съобщение ама да взема да напиша и тука :(. Погледни си системата за изходящите газове ... демек гърнета и катализатор, ако имаш. При мен се оправи проблема след изтърбушване на задното гърне. Е не е напълно изтърбушено де има още вата вътре, ама вече не ми се вадеше пък и толкова явно стига щото колата пак си върви добре вече. Ако си сигурен че не е от гърнето може нещо да е спъната от настройките на инжекцията или дросела, но не съм голям специалист и не мога да ти кажа много по върпоса. Казвам го защото на едно Рено 19 беше такъв случая и се оказа че клапата не отваря напълно (докрай демек). Но не знам да каже някой дет разбира повече или дет си е патил. Само да попитам от кога ти го прави тоя проблем и ако си сменял нещо скоро може от него да е. Така по веригата може да се намери проблема. Успех!!! И пиши като го оправиш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На равно беше.Значи явно е нормално за това двигателче

на сток кола с д13б2 и дават 170 км мах,но като имаш плочка за газ ....може затова да стига само до 150 нека колегите на газ с д13б2 да споделят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d13 е карб..:):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз с моя драгстер съм ги докарвал 190 но с 100 октана и леки доизработки по двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest angel_16v

махнал съл катализатора о ново задно гърне.гумите са 175/70/р13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е отделя много добре!

Редактирано от angel_16v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле пак се почва........честно колеги ще си купя Д13 :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не карам мн извън града.Явно е направена за икономия така и за пазене на двигателя.Ше си е оставя така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...