Jump to content
LyDu

БМВ-ХОНДА?

Recommended Posts

Guest K1r1L

HAHAHAHAHA ква е тая хонда 125 коня която пада от 520 след 500-600 метра..аз пък ти гарантирам че това бмв неможе да стигне цивик 125 коня и до 200(гонил съм се с 4-5 бмв-та 4-ри 3-ки и 1 5-ица и до 200... едва ли не ,не ги виждам около мене) а за маняка горе че след 120 се били включвали още 6-т цил... ми не просто има 190 нм... ако знаеш какво е това.(затова че не го подценяваи)и като включи 3-та и... 1.5 с неговите 120 увяхва...

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HAHAHAHAHA ква е тая хонда 125 коня която пада от 520 след 500-600 метра..аз пък ти гарантирам че това бмв неможе да стигне цивик 125 коня и до 200(гонил съм се с 4-5 бмв-та 4-ри 3-ки и 1 5-ица и до 200... едва ли не ,не ги виждам около мене) а за маняка горе че след 120 се били включвали още 6-т цил... ми не просто има 190 нм... ако знаеш какво е това.(затова че не го подценяваи)и като включи 3-та и... 1.5 с неговите 120 увяхва...

А ти понеже си със 140 нютона и това е много повече от 120.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо че до 100 е само със секунда по-бърз од д15б2

...ти май забравяш,че гонката не е от 0 до 100км/ч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Най много до 100-110 да го държиш после е ясно какво ще се случи. Пробвал съм срещу 318is купе и така се случи на първа му дръпнах към края на втората започна да ме настига и на трета като включих го държах до към 110, но после си ме дръпна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това пък е много грешно схващане, като минело 120 е бил чао. Да не би тогава да му се включват още 6 скрити цилиндъра или квоНе колега не вклиучват още 6 цилиндъра просто след 120 онова набира като лудо а д15б2 след 150 спира да набира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на 400м имаш варянт да го биеш ( при читава кола и ако можеш да я караш ) след това 6-така си е 6-так , колкото и да ги мраза БМВ-тата разликата в кубатурата и конете и цилиндрите ииииииииииииииии .... ше си каже думата :bg: прилъжи го на по-късо растояние да се пуснете и си ти на ФИНАЛА :)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това пък е много грешно схващане, като минело 120 е бил чао. Да не би тогава да му се включват още 6 скрити цилиндъра или квоНе колега не вклиучват още 6 цилиндъра просто след 120 онова набира като лудо а д15б2 след 150 спира да набира

Това БМВ ако направи 150 за 400 метра аз ще са самоубия публично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това пък е много грешно схващане, като минело 120 е бил чао. Да не би тогава да му се включват още 6 скрити цилиндъра или квоНе колега не вклиучват още 6 цилиндъра просто след 120 онова набира като лудо а д15б2 след 150 спира да набира

Това БМВ ако направи 150 за 400 метра аз ще са самоубия публично
ше се гръмнеш с чук а..? :bg: 150км на 400м тва БМВ стоков варянт няма да ги дигне ако ще да го пусне от копитото на долу :) са последно гонка ше имали.. или имаше вече или квооооо..????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той пича си пусна темата пък дали се е пуснал никой не знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TEHKO

незнам но сеат ибиза 1.9тди от старичките 92-93 взех старта и към 80 почна да ме настига(това беше в градски условия) и нагоре вече почна да ме дърпа :bg: кадет с двигател от калибра 2.0 115коня също ме бият сеат толедо 2.0 120кс нямат шанс с други коли не съм пробвал ВСЕ ОЩЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...