Jump to content
Olmy

Среща в Пловдив

Recommended Posts

Тъй като гледам май всички сме се залисали със задълженията си и щяхме да забравим, че имаме месечна среща тази неделя :D Затова пускам темата вместо 'Майната' :P Та да си дойдем на думата. Неделя, 05.10.2008 г. от 13 часа, отново на паркинга на кафе "Егоист" срещу Гранд-а, на ул. "Капитан Райчо" :D За всички нови колеги и колежки, които не знаят къде се намира мястото на срещата, ето ТУК е подробното описание на местонахождението на кафе "Егоист" със снимки и карта, направено от колегата 'Iceman' :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Аз май ще вървя да фатам риби. :rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах виее.... толкова исках да дойда, ама пусти държавен :rolleyes: Нищо, другия месец ще ви дойда на гости :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Орлине, наистина се улисах в работата както видя днес :rolleyes: В неделя мисля че ще съм на линия :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще вървя да фатам риби. :);)

ЕЕ и аз ще фатам риби с БАТЕ ЕМЧО,ама на връщане може да минем-ако още сте там,разбира се!Все пак ще сме 3-ма хондаджии+шофер-неориентиран;):):(;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам нов несам идвал до сега, имам голямо желание да влзна в клуба с Удоволствие ще пресуствам ! :( неделя 13:00 Егуист там сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам нов несам идвал до сега, имам голямо желание да влзна в клуба с Удоволствие ще пресуствам ! :)......

Добре си дошъл. :( Идвай и не се притеснявай да се присъединиш към голямото семйство на Хонда :) Като дойдеш, веднага да се представиш и запознаеш с останалите колеги, няма страшно те не ядат хора, а само карат най-добрата марка :) Така че очакваме те ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

аз май ще пропусна тоя път ,че съм в траур :hondarulez:

Я не се скатавай, ще удавим мъката в бира и кола. Пък може и да ни хрумне нещо конструктивно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Пфу язък, я ше съм Събота в ПД ма ше трябва да се връщам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау,тамън взехме наш`та от боядисване и е една красива...само дето й няма джантите......ама нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя може да минем с БоБиТо :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано успея че сам извън Пловдив :lol: ако ли пък не другия път :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая работа с фаштането на рибите няма да стане,така,че и аз ще се довлача.Времето маи ще е много подходящо за коняче! ;) И Майната ша почерпи една пура и колата с десен волан-ехааа съвсем като англичани! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори,но сам нов и немога да чатна нищо още ...като работа във форума имам предвид!тази среща за тая седмица ли става дума,или...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уффф,за тази...сега видях!извинявам се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая работа с фаштането на рибите няма да стане,така,че и аз ще се довлача.Времето маи ще е много подходящо за коняче! :D И Майната ша почерпи една пура и колата с десен волан-ехааа съвсем като англичани! ;)

ЕЕЕ аз сега лулата ли да си търса!!Викай едно коняче и за мене:)Язък за риболова ама кво да се прави! ;):bg::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори,но сам нов и немога да чатна нищо още ...като работа във форума имам предвид!тази среща за тая седмица ли става дума,или...?

да за тази седмица става вапрос 05,10,2008г Неделя :bg: най горе колегата е дал линк кам подробно обяснение каде се намира мястото на срещатата :) и аз сам от новите .. :) Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги стягайте се после, да се съберем отново

"КОЛКОТО ПОВЕЧЕ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо от кривото време, се посъбрахме дружината. Че и гости от Шубрак Тийм се появиха, да са ни живи и здрави заралиите. Абе няма едно време да ни уплаши я!

Ей ни: http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Oct08/

 

 

Да уважим и на домакина зверчето:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на кого е другото сиво звер4е :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко беше кофти времето и не разбрахме мн от тая среща но иначе беше забавно :(Iceman мн си бурз с снимките :D другия пат повече и дано и по хубаво времето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво компанията само така със срещите :hondarulez: .Майна даи да видим тоя снежец да взимам да вадя вече ските ,че то колата май няма да стане :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам срещата беше на ниво въпреки лошото време и малкото закъснение от наша страна с 'Майната' ;) За сметка на това докарахме скъпи гости от Зарата в лицето на част от Шубрак тийм, както и успях да раздам на почти всички присъстващи от флаерите за месечнита среща на клуба, а и се зароди една добра идея за още такива рекламни материали, които да допринесат за популяризирането на клуба и форума ;) Ето и снимково доказателството за първият сняг, навалял ни в Родопите, който след вчерашното супер яко време и тазсутрешната градушка с гръмотевици на яз. Доспат ни дойде, като манна небесна ;) А и ето още малко снимки от престоя ни там с най-новият кандидат член на клуба, който беше така добър да се информира за всичко относно марката ни, както и какво ядат собствениците на тез чудни автомобили ;)

 

П.С. А дали не беше някой агент провокатор под прикритие, за да замаскира липсата на колегата 'nikolai_fox' :hondarulez: Хмм fox ли казах ??? Има нещо гнило в тая работа :rolleyes::worthy:;)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, шубрацииииииии, как ви завиждаммммммм!! Толкова исках да дойда и аз на тая среща, ама пусти задължения... нищо,другия път, хубаво сте си изкарали, не се и съмнявам :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машалаааа адаш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Viktor

Здравейте момчета, за жалост късно видях за събирането пък и отскоро съм горд собственик на хонда но съм от Пловдив и следващия път задължително ще дойда, всеки месец ли се събирате на егоиста??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...всеки месец ли се събирате на егоиста??

Да. Заповядай следващият път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Icono

задължително и аз сам там колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подозирам, че както винаги есенно време ще се събереме много коли другия месец и паркинга на Егоиста ще ни се види тесен, затова нека помислиме отсега поне следващата среща да е на по-широко място с топла кръчма наблизо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега то идва сезона на мезетата и питиетата, аз се сещам за едно местенце СТАРИЯ ХАН и познавам собственика, има паркинг отпред, не е мн голям но и на булеварда има каде да се спре. Обстановката обаче мн предразполага към пиене и незнам кой ще ни извозва обратно :) мойта приятелка така и не я навих да вземе книжка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и забравих да кажа че собственика на стария хан също е хондаджия :lol::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде тва?

:) И аз това се чудех.Потърсих го на карта и май е в нашия квартал!Пада се м/у Братската могила и Пещерско шосе.Ама хич не съм убеден,че съм на прав път! :punk: Има и друго:първата неделя на другия месец бая народ ще е на Цигов чарк. :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въххх, тогава ли се пада? :bow: Това вече не ми харесва........трябва да се внимава да избягваме такива съвпадения занапред, за да не се чувстват прецакани хората, които остават тук :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕ може да удариме едно рамо на връщане:punk:Тъкмо ще имаме с какво да се хвалиме :bow::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

въххх, тогава ли се пада? :punk: Това вече не ми харесва........трябва да се внимава да избягваме такива съвпадения занапред, за да не се чувстват прецакани хората, които остават тук :bow:

Прав си.Хич не съобразих.Ама те колегите ще ни извинят.Само на следващата дата за разпивка да не сме уцелили я месечна в София,я в Стара Загора,я в Бургас и така нататък-оффф, тя много сложна стана! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bate_em4o много си близко до правилното местонахождение, Пловдив ул.Перущица 2атам е мн готино и има място за бая народ, само трябва да решите дата и мога по с време да се обадя да резервирам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AlexDJ

а какво е другата парва неделя от месеца ? някакф сабор или празник ?ако нещо може де идем и после да се вурнем за срещатата ? зависи как се разберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...