Jump to content
KU4E_DUX

Продавам си алуминиевия радиатор

Recommended Posts

Продавам си алуминиевия воден радиатор от колата за 5 и 6г. на 3 месеца е не е спукан или пробит 200лв.

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обясни на хората за какъв радиатор става дума че така не става ясно :D нещо такова май беше: http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=350100790362#photo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обясни на хората за какъв радиатор става дума че така не става ясно :D нещо такова май беше: http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=350100790362#photo

Да такъв същия. За което благодаря .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния радиатор е точно на един месец .Продава се защото си сасипах колата и не е в движение и нямам пари .Напулно е здрав и е още на колата .Нямам апарат да го снимам и затова са снимките от този саит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе пише на 3 месеца а най отдолу на 1 месец.Това събужда съмнения у бъдещия купувач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

радиатора е пристигнал в България на 17/07/2008 (кашона е в мен). като се има предвид че колата не е в движение вече поне половин месец и особено че радиатора най-вероятно не е монтиран веднага след като е пристигнал, какво излиза? надявам се вече всички съмнения на бъдещите купувачи да са разсеяни. пича го познавам от много време, точен е. и аз си купих радиатор от него на скоро, който е перфектен. този съм го виждал и мога да кажа че е много хубав и наистина си заслужава. хората които са си поръчвали части от вън знаят каква играчка е, колко става цената докато дойде при теб нещото и колко се чака. не правете такива необмислени коментари :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такаа искам да попитам дали ще стане на на Дел Сол този радиатор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...