Jump to content
Guest LyDu

Сваляне на табло

Recommended Posts

Guest LyDu

Някой може ли да ми даде схема или поне да ме упъти как се маха табло и как се сменят лампичките щото мисля да слагам диодни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

На така зададен въпрос........ Да може !!!:D

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Преди малко като мина покрай мен защо не ме пита да ти обясня :D

Редактирано от lamerko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Някой може ли да ми даде схема или поне да ме упъти как се маха табло и как се сменят лампичките щото мисля да слагам диодни

Тук е показаноhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7390

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, кажи модел, генерация, година и щяха да ти кажат колегите, даже щяха да ти дадат и съвет за диодите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

Някой може ли да ми даде схема или поне да ме упъти как се маха табло и как се сменят лампичките щото мисля да слагам диодни

скайпа ми е petrakov2 намери ме и ще ти претя снимки как точно се сваля и къде точно се напъва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде схема или поне да ме упъти как се маха табло и как се сменят лампичките щото мисля да слагам диодни

на каручката табло ли имаш бре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LyDu

Мерси момчета,а Фанта тебе не съм те видял днеска човеко честно:DИначе се извинявам за толкова плоското питане :D)) Сивки 92г 5г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С диоди няма да стане по-добре, трябва да си купиш широкоъгълни, много да разпръскват. Или да сложиш сноп диоди за всяка лампчика. Хората са ти дали линк за другото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Алекс, ако искаш пиши в skype да ти обясня за диодите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако стане това с диодите покажи някоя снимка та и ние да откраднем малко идеи. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок колега.А искам още нещо да питам.Колко са самите лампички на километража +тези на обортомера+ тези за вода абе за всичко (като бройка) както и тези за парното и студения въздух.За да знам колко да купвам.И какви ми препоръчвате.А ако може да кажете и като цена как вървят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде към 20 са гнездата ,но колко се ползват трябва да видиш от твойто табло .На парното са 2 , а цената е стотинки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако взема 20 100% ще ми стигне за всичко по таблото така ли:?И говорим за сини неонки нали(стотинки ми се виждат много ефтино):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на един диод е от 8 до 30 стотинки максимум, в зависимост от магазина. Гнездата ти каза човека, че са 20 - да. Но са 20 ако броим мигачи, дълги и такива ми ти глупости. Иначе само за осветлението на таблото, ако предположим, че караш 5ген са 6 бройки - фасунките са кафеви, няма как да ги сбъркаш. А на парното наистина крушките са две, но за да стигнеш до там си е минаване през ада. :hondarulez: Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, че се натрапвам в темата, но ме интересува и при вас ли стрелките на уредите на таблото са тъмни (трудно се виждат) или при мен е само така? Дали това не в следствие изгоряла лампа/и? Става дума за английски Сивик 1,4 is.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямаш стъклени/прозрачни стрелки... 5та и 6та нямат, за нагоре не съм запознат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така свалих таблото и взех една крушка...обаче не знам какъв размер е ...абе нищи не знам...:Д някой случайно да знае и от къде мога да си намеря таква?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...