Jump to content
Данчо

Cs 1.6

Recommended Posts

супер даже стана, гледам има гаймъри може и brood да направим ако има кандидати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм винаги готов за CS и Brood :) Добре, че намерих тая темичка ;) Всяка вечер ще проверявам за сървъри :PИначе CS-а го играя в сървърите на Мания, има си и anti-cheat клиент ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега виждам тази тема. Колеги кога пак ще правите сървар да влизам, често играя цс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) вместо да ме киквате, кажете че не искате да влизам ! Няма да нахалствам обещавам.п.п. Абе кой е TOSHIBA, че имам да му връщам :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Абе кой е TOSHIBA, че имам да му връщам ;)

май е honda_stz явно някой неможе да губи и за тва те кикват без нерви колеги това е само игра:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахааааааааааааа терористееееее......виде се че си хакер.ко да говорим въубще :D .от сякъде кикове ядеш.п.п.кой те кикна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Абе кой е TOSHIBA, че имам да му връщам :rolleyes:

Теро, на кървавица :rolleyes::huh: Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа много добри играчи има аз мислих че всички са като мен ламери и да става малко шоу ама не оставиха да хвана фрагче ;(

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, от сега усещам че и при мен е така положението.споко, ние с тебе ше го играем яко кашони и тва е.и ше дебнем терориста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще дебнем да е"нем :xmas::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се доигра и на мене. Каде да се логна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете верно IP-то на някой редовен сървър, да проверявам от време на време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

типично в мой стил и днеска ножа беше гладен и го нахраних, нооо теро спаси кожата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

server CS1.6: cs.pix-l.biz или 84.54.191.237:27015

 

п.п. xzibi7 ще ти кънти пак каската :D Днеска яко ги кла (няма да ги посочвам кои са, те си знаят) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) ;) Някой знаели сървар дето не са чак такива ЛАМЕРИ ;) ??? и да некикват другите като немогат да играят ;) ;) ;) ;) незнаят командата за банн, ама тръгнали да ми викат хакер :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ;) :P Някой знаели сървар дето не са чак такива ЛАМЕРИ ;) ??? и да некикват другите като немогат да играят ;) ;) ;) ;) незнаят командата за банн, ама тръгнали да ми викат хакер ;)

http://cs.bgservers.com/forum/index.php Аз понякога си убивам времето ей тука, главно се бутам в мелето - детмач, че нямам нерви да чакам класическата игра. Играчите са на ниво, слагаш SXE, за да нямаш проблеми с обвинения в чийтинг и си играеш безпроблемно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

server CS1.6: cs.pix-l.biz или 84.54.191.237:27015

Става шоу тука ;)

Теро влизай в на Мания сървърите, там е по сериозно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой не знае командаза бан?просто бана е забранен защото става анархия, а за Терориста сериозно имам съмнения че не играе честно!тея убийства без да ме вижда и то не само мен.......няма как да ме убеди в обратното защото го гледам от време на време.Играе много добре ама има и някви моменти дето ако ми обясни как ги убива евала.А който не му харесва сървара да не играе на него.Хайде със здраве колеги.Между другото скоро сървъра ще е с sXe anticheat, така че тогава вече няма да има сърдити.

Редактирано от qni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

qni и аз го гледах и си играе напълно нормално според мен. :PАз в тея сървъри дето си джиткам по принцип, е пълно с разни 13-14 годишни, дето само като ти се покаже 1 пиксел от главата и ти правят headshot :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

qni и аз го гледах и си играе напълно нормално според мен. :PАз в тея сървъри дето си джиткам по принцип, е пълно с разни 13-14 годишни, дето само като ти се покаже 1 пиксел от главата и ти правят headshot :P

и аз много пъти съм го гледал дори сме играли 1vs1 и според мен си играе и то доста добре ,но явно някой немойе да приеме че им по-добри играчи от него :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sXe anticheat е една от наи-добрите програми,поне преди като бяха сложили на матрицата,едвам си намерих откъде да си я дръпна,и ако някои има трудности с намирането(sXe anticheat)мога да му я пратя.яни,нива като инферно и дъст2 играят ли се?,90% от нивата вчера които пусна не ги бях виждал,само авп мапа го знаех :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sXe anticheat съм го сложил на http://cs.pix-l.biz/ftp/Anticheat%20client/

Сървъра вече е с античийт, за сега е пожелание, кйто иска да играе с античийт клиент, но който не играе пред името му ще се изписва No_sXe и постояно ще му свети един надпис на екрана.

 

Dzenky играят се тези нива, но понеже всеки много е играл на тях гледаме да играем на друго, иначе ги пускаме, а и все пак тря да сме поне 4vs4 за тези нива.

 

Относно терориста, както казах и според мен играе добре затова и не съм му слагал бан или пък съм го киквал, няма как да съм сигурен колкото и да го гледам, но наистина има мно съмнителни моменти а и много хора се оплакват от него че убива без да вижда къде си, аз лично съм го гледал как на ацтек убива човек зад кашон без да го е видял....кава звука му помага...ама човека е клекнал и не се движи, да стреля профилактично по всички кашони не ми се вярва, и още разни подобни случки които за мен поне нямат обяснение.

Сега вече няма да има съмнения с античийта, като видя че всичко е наред със сървара ще го направя задължителен, засега остава пожелание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ама вие верно доста ниско ниво на ЦС играете :P не знаете ли за почувакне на определени места?Където най-често има жертва, и убийството ти е почти в кърпа вързано ако стреляш навреме на точното място?Колкото до sxe-то, много добра програмка но прави малко золуми с кирилицата на windows-a, но се преживява :P

Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ама вие верно доста ниско ниво на ЦС играете :P не знаете ли за почувакне на определени места?Където най-често има жертва, и убийството ти е почти в кърпа вързано ако стреляш навреме на точното място?Колкото до sxe-то, много добра програмка но прави малко золуми с кирилицата на windows-a, но се преживява :P

не говорим само за картите които се играят по всички сървъри!, сещаш се че като играеш на карта която виждаш за сефте малко ще ти е трудно да се ориентирваш по почуквания :PИ пак казвам които не му харесва да не играе на сървъра, на какво ниво играем и колко сме добри няма значение...няма нужда от такива необмислени коментари, ние влизаме да отпускаме там и всеки е добре дошъл ако играе честно.Относно sxe клиента на WinXP SP3 и SP2 няма никакъв проблем с кирилицата, ако някой има грижи да каже ще помагаме ако можем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак казвам които не му харесва да не играе на сървъра, на какво ниво играем и колко сме добри няма значение...няма нужда от такива необмислени коментари, ние влизаме да отпускаме там и всеки е добре дошъл ако играе честно.

Напълно съгласен. Важното е да е забавно, а с античийт няма да има и за какво да се сърдят хората, че някои ги трепе на поразия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е - и аз от много време играя само за кеф, преди правех турнирни участия - лапешка работа :lol:

Странно е, че нямаш проблеми със sxe-то, от 6.8 аз все имам проблеми, обърква по някакъв начин употребата на кирилица, налага се да се рестратира ctfmon.exe и други подобни крайни мерки :D

Дайте да се пофукаме малко с резултати :D

Ето първият от мен :

Публикувано изображение

от 6:4 до 57:4 :D около 50 поредни фрага.

Даже показвам уважения към марката ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе що така запустя сървъра нещо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ма идвам:(, айде влизайте всички играчи ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе що ми дава инвалид цд кей ?и тоя античиит се опитах да апдейтна и нестава ? шах мат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195.214.255.206:27015 ей тва е IP-то влизай няма cd key :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ва попитам....сега си сложих цс на компа в пловдив и имам следния проблем:всичко е наред тръгва обаче като му дам да ми търси сървъри и ми исписва Could not contact master game server to retrieve server list

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве има ли админ изобщо в този сървър бе ?? то хакери, то чудо айййй... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве има ли админ изобщо в този сървър бе ?? то хакери, то чудо айййй... :rolleyes:

Колега влизай тук направо:

server CS1.6: cs.pix-l.biz или 84.54.191.237:27015

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ва попитам....сега си сложих цс на компа в пловдив и имам следния проблем:всичко е наред тръгва обаче като му дам да ми търси сървъри и ми исписва Could not contact master game server to retrieve server list

терористе, хаиде моляте мойто момче, обади се тук да разрешиш проблема ми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ва попитам....сега си сложих цс на компа в пловдив и имам следния проблем:всичко е наред тръгва обаче като му дам да ми търси сървъри и ми исписва Could not contact master game server to retrieve server list

терористе, хаиде моляте мойто момче, обади се тук да разрешиш проблема ми?
не му давай да ти търси, там ще ти изкара 1 милион сървъри от цял свят, а и повечето имат пароли... трябва да се разровиш да си намериш сървър, примерно влез с сайта на манията и си харесвай един, след това във фвйвъритс даваш на ад ню и си го добавяш... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...