Jump to content
Бай Гуджан

Продавам Honda Accord F20b6 1999г.

Recommended Posts

Данни:Дата на производство - септември 1999 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 147 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ЛимузинаПробег - 132000 кмЦвят - СребъренОсобености:4(5) ВратиABSAirbagАлармаГазова уредбаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикКсенонови фаровеЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеCD MP3 PIONEER с Bluetooth DLS колони в предните врати. Има ожулване в задната броня, но е описано от застрахователя и колата може да влезе в сервиз за да се отстрани. Газова уредба LOVATO. разход на газ 11/100 в София, е зависи и от крака. На дълго 7,5-8/100.Цена за хора от форума: 10 700лв.Тел.: 0899 980 611 ИвоСнимки

Редактирано от Бай Гуджан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dyulev

А бартер за CIVIC с доплащане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека не оставяме хубавата кола да стои и да се скапва цяла зима пред блока ;) С летни гуми е, а зимни не ми се купуват-нали я продавам.

Цена 9500лв.

Приемам бартери за дизелови Pajero II, Discovery II, Cherokee и т.н. жипки с бавни скорости и някакъв блокаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 9200!!! Правя го единствено заради колата :) . Да не стои горката пред блока, потънала в сняг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече има оригинална навигация Blaupunkt, остава само някой да я свърже. Системата е със CD changer с 10 диска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои ли още акордеона, имам тука един мераклия точно за този модел, ще го предупредя довечера и ако се навие, ще ти го пращам в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои ли още акордеона, имам тука един мераклия точно за този модел, ще го предупредя довечера и ако се навие, ще ти го пращам в София.

Давай го човека да се види в хубава кола. Имаш лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бре колеги, давайте предложения, че какви "жипки" ми предлагат..... :) Ама пусто, всеки иска кинти-и-и. А кинти нема :) Така, че съм на Ваше разположение за оплаквания и предложения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да съм в тон с една анкета :)

НОВА ЦЕНА: 9 000лв.

Редактирано от Бай Гуджан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да бъде заключена :( Кой е.ал-еб.л, кака се омъжи. Вече си имам Land Rover Discovery :). Оставам с прекрасни впечатления от Акорда и изпитвам тъга за размяната, но Honda всъдеходи не прави :P. И въпреки това :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...