Jump to content
BraveHeart

Полицията каза " НЯМА ДА ВИ ПУСНЕМ"

Recommended Posts

На месечната ни среща (28.09) ,органите на реда се опитаха да ни прекратят вечеринката.Всъщност към 3 часа наистима "разтуриха седянката" но верните фенове се преместихме на 100 метра от оговореното място и нищо не попречи да се позабавляваме,после полицията пак мина покрай нас,но този път не ни казаха нищо. Лично на мен ми се заканиха и ми обещаха,че ако влеза там,ще ми разглобят колата но ще ми напишат стабилен акт.Въпроса ми е Къде живеем, в полицейска държава ли и защо ни се првят така ?? Дано другия път да няма подобни изцепки,че на мен мястото си ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :) Моят съвет е...... някои от вас да носи видео-камера.... и като се появят просто снимайте.......тогава ще видиш, какви са аганца и как могат да се държат очтиво :D;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами докато има "състезатели" и много предпоставки за инциденти, ще се радвате и на вниманието на полицаите.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък къде се вреш с тая мазда :)А такива сбирки са незаконни

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wyvern

Ти пък къде се вреш с тая мазда :)А такива сбирки са незаконни

Кое е незаконно бе колега. Не знам как са ви сбирките в София обаче на какво основание ще ни пречат да спрем 10-15 хонди на един паркинг, да влезем в някое кафе, да хапваме и пийваме и да лафим както правим във Варна а. Дори и да не е кафе най-обикновен паркинг да е. Единствено ако има състезания или вдигаме много шум има основание за намеса на полицията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Izanagi

Аман от маздаджии :)Това че се иска разрешение от общината за такива сбирки.Как точно е формулиран закона и над колко човека се счита за такова мероприятие незнам , ама ние сме много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Днес и аз бях на месечната сбирка и разговарях с полиците. Не бих казал че са се дръвчили поне не и на мен, защото и моя тон беше нормален. Това което те ми обясниха като причина да искат от нас да се махнем от там е, че сме пречили на обръщалото на 9-ката и на изхода/входа на зеленчукова борса. А също тъка и гонките които провеждаме са били предпоставка за ПТП. Казаха ми че имат нареждане да не позволяват извършването на такова мероприятие днес на това място. Естествено след това репликата от моя страна беше, че ще отидем на друго място и ченгето каза да ходим където си искаме само не и там. Ами това е. Мисля че главната причина е самите гонки и от лични впечатления съм забелязал че напоследък присъстват на почти всички такива мероприятия - вторник на същото място се събират БМВ клуба за да дрифтират там и последните няколко пъти присъстват и скапват всичко; Бояна ОМВ гонките , същата работа. Ами май за другия път трябва да сменим мястото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

правиме един скрит покрит чат рум и за мястото на срещата се знае 1 час преди това. Така се лишаваме от вниманието на голф 2ки, бързи БМВта и Вектри и полиция. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

по точно живеем в седалка държава управляващи ни турци и комунисти , майка ми казва ,че с тази постъпка все едно се връщаме по "тошово време" подобни събирания неса били разрешени защото може да са заговор OMFG :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правиме един скрит покрит чат рум и за мястото на срещата се знае 1 час преди това. Така се лишаваме от вниманието на голф 2ки, бързи БМВта и Вектри и полиция. :)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правиме един скрит покрит чат рум и за мястото на срещата се знае 1 час преди това. Така се лишаваме от вниманието на голф 2ки, бързи БМВта и Вектри и полиция. :P

:)
Да й че идваме с качулки, и ще си говориме с кодирани имена, аз примерно ше съм големия Уй. Стига бе момчета, много филми много нещо... и понеже в софия сме бъкани с места където можем да се срещаме, разнообразието е голямо... Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Полицията не може да направи нищо, поне по закон на тези които не нарушават закона, т.е. за паркирали според закона. Но на тези, които участват в гонките може.Не съм запознат със закона за митингите и манифестациите, но според мен ако не пречиш на други граждани не би трябвало да се иска разрешение. Че то по тази логика и трима човека не могат да се съберат на едно място без разрешение. Проблема е, че напоследък стават разни инциденти на подобни сбирки и това няма как да остане подминато от органите. Там до колкото знам си е законен паркинг и никой не може да ти забрани ей така за едната идея или че някоя шапка и е хрумнало да паркирам там. Да не сме в Кореа (северна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...