Jump to content
Guest TYPE-S

Заскърца колелото...

Recommended Posts

Guest TYPE-S

Колеги вчера бях запушил накакав дръндио и бях влезнал в един магазин тоя решил, че точно тогава ще излиза и ми ритал задното ляво колело да се разпищи колата.И оттогава почна да скърца много пронизително и неприятно дали е сериозно да знам дали и аз да отреагирам подобаващо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

треа с камион да го е ударил... Виж да не е протектора на диска ако си с дискови отзад...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, как ще изкриви протектора на диска? Да не са свършили накладките? Макар че не става от веднъж това. Може да има нещо попаднало там и да стърже на диска.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

треа с камион да го е ударил... Виж да не е протектора на диска ако си с дискови отзад...

Да колега с дискове съм отзад и мърдах въпросната ламарина ама е здрава иначе аз го видях но риташе само с крак.Kакво ли се е случило да му изсъхне десния крак ;) Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, как ще изкриви протектора на диска? Да не са свършили накладките? Макар че не става от веднъж това. Може да има нещо попаднало там и да стърже на диска.

Обаче не е май от диска защото на леки и постоянни неравности го прави се едно е от тампон.Преди време подобно ми скърцаше тампоните на задния мост но постепенно спряха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, залагам на тампона, просто му е дошло времето и не мисля че е виновна маймуната футболист ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, залагам на тампона, просто му е дошло времето и не мисля че е виновна маймуната футболист ;)

Е добре тампона ама той е на една година оригинален от Бултрако не вярвам да се скапе толкова бързо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните накладки имат пружини, които ги притискат към апарата, за да не тракат, също както и предните. Виж дали някоя пластина или пружина не е застанала накриво от шутовете на тоя австралопитек и да опира в диска или в накладката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valeri

Колега това скьрцане е от протектора на амортесиора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S

Има ли напредък? Установи ли проблема?

Да напредък има спря вече да скърца явно не е нищо сериозно.Измих ходовата част обилно с пароструйка и се оправи явно е имало песъчинки по тампона и като се движи те скърцат.Благодаря на всички отзовали се. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление пак се разскъца ходих в Хонда реглаж всичко е ок и здраво да му се невиди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна са ти накладките или се е изкривила предпазващата ламарина на диска и от време на време ти опира и скърца.Вдигни си колата на крик , завърти колелото и ще стане ясно , не е нещо страшно.Няма да останеш без кола спокойно.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се уплашил толкова просто е много дразнещо скърцането затова, иначе нали казах вдигаха я на подемник и нищо и нямаше но пак ще проверя.Може пясък, кал, нещо да е влезнало при някои тампон и да скрибуца а ламаринката е здраво захваната и то много.

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...