Jump to content
Guest vichev

Разход

Recommended Posts

Guest vichev

Имам питане: От миналата есен карам Хонда Акорд 2.0 ( на ГАЗ )но 4ак сега ми се наложи да ползвам климатика.... когато го пусна ми качва Близо 3-4 литра разхода , нормално ли е това :) , ;) сигурно доста от вас ще ми кажат , :thumbs1: че сам ненормален да карам на Газ но 'кво да се прави ? !...и каде да си напълня Климатика че май не Духа както трябва ха ха ха ! Благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAlexandrov
Отговорено (Редактирано)

Не се вързвай много на противници на газта :thumbs1: А колко ти харчи на газ смесено - предполагам 10-11/100?

Редактирано от BAlexandrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vichev

да толкова- 11-12, което напално ме устроижа но 16 ...нагоре ве4е е гадни4ко аз сам и с коже салон ... без климатик - е ужас ! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivontyy

...и каде да си напълня Климатика че май не Духа както трябва ха ха ха ! Благодаря !

Преди да тръгнеш да си пълниш климатика, провери кво става с филтъра на купето. Ако е задръстен и не е сменян отдавна, ще има дълго да чакаш да духне нормално хладинката....При Civic обикновено филтърчето е зад жабката - махаш я, и ще го видиш. Цени от 18 до 44 лв. Взимаш този от 18 и си готов...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Това за разход градско или извънградско става дума?Относно филтъра за купето, ако Акорд-а е преди фейслифта'96 - нямаш такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vichev

къде се намира Филтъра за климатика на :blink: Акорда ??? ...не съм го сменял , може и да е задръстен, .......а нещо за разхода ? това ми е разхода за Градско , а наван слиза на 8, при 140-150 км. скорост !(а ко не сам натоварен )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...