Jump to content
LENO

Продавам за 5/6 генерация следните неща

Recommended Posts

За 5 генерация1.Предна задна броня2.калници 3.фарове4.мигачи5.халогениЗа 6 генерация1.фарове бели и черни2.предна задна броня3.лаисни4.задни стопове5.калнициКоито желае да порьча на лични или на тел.0885 943 700за цени ще добавя утре в темата доставка по ЕКОНТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 5 генерация1.Предна задна броня предна100 лева задна80 лева2.калници 140 лв3.фарове 80 бр.4.мигачи 20лв бр5.халогени 300 лв комплектЗа 6 генерация1.фарове бели и черни 150 лв бр2.предна задна броня предна 100 лв задна 80лв 3.лаисни 15 лв бр. лява и дясна4.задни стопове 60 лв бр.5.калници 160 бр.Които желае да порьча на лични или на тел.0885 943 700за цени ще добавя утре в темата доставка по ЕКОНТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stavri

предна броня с лаиснте ли е или без за 6-та ген.и да кажеш цена за бронята и каква е по произход :tease:и от София ли си ?

Редактирано от Stavri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Понеже не се разбира за каква точно 6-та генерация са лайсните, ако случайно са за 3-врат Сивик , аз искам една лява за предната броня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове 6-та генерация черни? За хеч става въпрос и ме интересува какво значи черни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеделник ще ка4а снимки като полу4а стоката :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като качество има ли разлика с тези http://www.avtocasti.com/viewtopic.php?f=12&t=12 тук, защото според мен цените са ти малко високи.Фаровете ел ли са или механика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли ги още халогените за 5ген и ако да - някаква цена!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"5.халогени 300 лв комплект" Да не са златни? Ако е друга цената мога и аз да се включа в търга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 6-та след 99година имали предна броня ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе и едно пояснение за всички частите са чисто нови!!!!!! доставката е по ЕКОНТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе имам една броня за 5 генерация хеч ведна мога да я пратя по куриер има ли желаещи 80 лв е цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОСТАНА МИ ЕДНА ПРЕДНА БРОНЯ ЗА 5 ГЕНЕРАЦИЯ ХЕЧ АКО НЯКОЙ ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА Я ВЗЕМЕ 80 ЛВ Е ЦЕНАТА БРОНЯТА Е ЧИСТО НОВА С ЕТИКЕТЧЕТАТА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайванска броня за 5-та ген за 80лв :( , при цена на магазина 46лв!!! Добре действаш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 5 генерация1.Предна задна броня предна100 лева задна80 лева ЗА 1 БР.2.калници 140 1лв3.фарове 80 1бр.4.мигачи 20лв 1бр5.Преден капак 180 лв 1 брЗа 6 генерация1.фарове бели и черни 150 лв 1бр2.предна задна броня предна 100 лв задна 80лв за 1 бр.3.лаисни 15 лв бр. лява и дясна за вратите за 1 бр4.задни стопове 60 лв 1бр.5.калници 160 1бр.6.Преден капак 188 лв 1бр.Които желае да порьча на лични или на тел.0885 943 700за цени ще добавя утре в темата доставка по ЕКОНТ частите са само за ЯПОНКИ нямам за Англичанка нищо

И ВСЕ ПАК МИСЛЯ МАЛКО ДА ПОВДИГНА ТЕМАТА И ДА ОТГОВОРЯ НА ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЬПРОСИ ЧАСТИТЕ СА ЧИСТО НОВИ НЕ РАБОТЯ С СТАРИ И ВТОРА УПОТРЕБА А ЗА БРОНИТЕ НА 6 ГЕНЕРАЦИЯ ПРЕДНИТЕ ЛАЙСНИ НА БРОНЯТА НЯМА И БРОНИТЕ СА МЕКИ А НЕ ТВЬРДИ КАКТО ЧЕСТО МЕ ПИТАТ АКО НЯКОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДА ПАЗАРУВА ПО ГОРЕ СЬМ ПОСОЧИЛ ЦЕНИТЕ И ТЕЛЕФОНИЯ СИ НОМЕР :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайванска броня за 5-та ген за 80лв :rolleyes: , при цена на магазина 46лв !!! Добре действаш !!!

мигача 46 лв нямам такава цена а що се отнася до броните човече намери си по евтена от тази цена нова японска а и немисля че ще е нова и невярвам :cool: да има японска броня която дае произведена в япония принципно не сьм виждал на бьлгарския пазар !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене не ми стана ясно за тези халогени 300лв то можеш да правиш бартери 5комплекта кола да ти дават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене не ми стана ясно за тези халогени 300лв то можеш да правиш бартери 5комплекта кола да ти дават

Аам такива са им ценита ходи в един магазин и питай колко струват и тогава давай мнения аз лично небих си купил штото и на мене ми идват вьтре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...