Jump to content
Guest angel_16v

губене на вода за сивика

Recommended Posts

Guest angel_16v

Значи забелязах че в радиатора си е до горе но в казанчето което има минимум и максимум като го напулня на максимум след около 30-400км водата там е свършила?Проблем ли е това?Смених радиатора и термостата не виждам да има течове.Каде може да е проблема и проблем ли е да свършва там водата?Колата си има и климатик 95г е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минах по този пьт - колкото и да не ти се иска - гарнитура , не го отлагай че аз така и сега ....!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа ужас,дано не е това само.Като помня на кадета преди 6 месеца беше 300лв този ремонт незнам тук кво ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегрявана ли е колата? или ти е нова и не знаеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest angel_16v

аз несъм е прегрявал.За предния собственик незнам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harpi

Абе и аз съм със същия проблем, ама си карам така от година и половина, само 1 път се повиши температурата над средата и тогава долях вода и се оправи...как може да се разбере дали е от гарнитурата?И какви могат да са последствията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем да се долее но зимата как да сложа антофриз и постоянно да се долива.Ако излезе гарнитуря ще трябва да се сменя и дано наистина 150лв да ме оправят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не провериш водната помпа за течове? Може да няма петно под комата, но огледах или по добре я опипай. Имах такъв случай с Тойота, гарнитура на водна помпа се оказа, че сълзи много слабо. Доливах две години, а после смених помпата и течът спря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма течове от маркучите.Може от помпата утре ще е опипам.Дано само гарнура не е че кофти работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият проблем. За съжаление разбрах за него преди два дни.Колега ако го оправиш пиши какво е било. :blush:

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да бързам с правенето ако е сериозно че няма парички.Макар да имам патувания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи два пати сам си патил на предното автомобил което имах по добре сменяйте после да не да питаш ама защо е крива или защо смеси вода с масло и тогава ще усетите една хубава болест касва се Паралипсис :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега не бърка вода с малко, но до колкото разбрах ако ги бърка - маслото на цвят ставало като боза. И все пак в съда (копенсационен :rolleyes: ) сместта е като блато - синьо-зелена и по стените е полепнало нещо черно отвън не си личи до къде е течността..Поне при мен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пребирам се от сервиз в който ми казаха че при мене не е гарнитура на главата.Запушило се е радиатора на парното и там се е получило въздушно легло.Това го споделям за всички колеги от форума защото доста ми писаха че имат подобен проблем и казах,че щом разбера какво е ще ви кажа.Дано като са го продухали и парното е тръгнало да няма проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи забелязах че в радиатора си е до горе но в казанчето което има минимум и максимум като го напулня на максимум след около 30-400км водата там е свършила?Проблем ли е това?Смених радиатора и термостата не виждам да има течове.Каде може да е проблема и проблем ли е да свършва там водата?Колата си има и климатик 95г е

имах същия проблем-нправо ти казвам че е водна попа от както я смених преди 6м антифриза в казанчето не е трепнал,проблема е там че помпота се пука малко и тече само когато си в движение и когато колата е загряла антифриза който изтича се изпарява а и ремъците го разпръскват и въобще не можеш да го разбереш че е от водната помпа,помпата струва 68лв Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен,също причината бе в помпата,много леко сълзеше,чак като започна да капе като е на място колата,тогава го открих.Но щом са ти казали че е от парното,нека го оправят,пиши за резултата после.Успех.

Редактирано от toniemi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...